Луцьку ТРК «Аверс» придбала новостворена київська компанія

Луцьку ТРК «Аверс» придбала новостворена київська компанія

30 Червня 2017
26515
30 Червня 2017
16:30

Луцьку ТРК «Аверс» придбала новостворена київська компанія

26515
29 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії луцької ТРК «Аверс» (ДП «ТРК “Аверс”» ВАТ «Корпорація “Аверс”») у зв’язку зі змінами власників і пов’язаних осіб, директора та адреси каналу.
Луцьку ТРК «Аверс» придбала новостворена київська компанія
Луцьку ТРК «Аверс» придбала новостворена київська компанія

Замість луцького ВАТ «Корпорація “Аверс”» (її власник і президент – луцький медіабізнесмен Олег Величко), власником телерадіокомпанії зі статутним фондом 2000 грн. стало київське ТОВ «Либідь сервіс» зі статутним фондом 1000 грн.

Ця новостворена компанія (зареєстрована 10 січня 2017 року), яка належить порівну чотирьом особам. Вони й зазначені відтепер як кінцеві бенефіціари ТРК «Аверс»:

Людмила Осикіна з Київської області – старший партнер юридично-конслатингової компанії Law Business Consulting і член правління ПАТ «Київгума», яке пов’язують з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим;
Тетяна Лисак з Києва – адвокатка, старша юристка Law Business Consulting;
Олександр Луцака з Луцька – відсутня інформація у відкритих джерелах;
Володимир Коробко з Луцька – відсутня інформація у відкритих джерелах.

Директором каналу замість Володимира Сінькевича з 1 березня стала Наталія Московка, яка раніше була шеф-редактором каналу.

Зазначимо, що станом на 28 березня 2017 року Олег Величко іще залишався кінцевим бенефіціаром ТРК «Аверс» згідно з документами, оприлюдненими на сайті мовника відповідно до вимог законодавства про прозорість медіавласності.

Компанія змінила адресу в Луцьку з проспекту Соборності, 28 на вулицю Електроапаратну, 3 – за цією адресою розташований приватний Волинський інститут економіки та менеджменту.

Представник ТРК «Аверс» на запитання членів Нацради про нових власників повідомив, що «Либідь сервіс» - це «нова юридична особа, створена для інвестування в бізнес». На запитання про кінцевих бенефіціарів він відповів, що вони «юристи і бізнесмени, не політики».

Члени Нацради, більше не ставлячи запитань про джерела інвестицій у канал, переоформили ліцензії «Аверсу».

ТРК «Аверс» мовить в аналоговому ефірі в чотирьох містах Волинської області (Луцьк, Ковель, Нововолинськ, Горохів) і в цифровому ефірі в мультиплексі МХ-5 у шести містах Волинської області (Луцьк, Ковель, Нововолинськ, Горохів, Любешів, Шацьк).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26515
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду