21:05
Субота, 21 Січня 2017

Цінова політика сейлз-хаузів відповідає очікуваному зростанню ринку – Amplifi Ukraine

Про те, як буде змінюватися цінова політика сейлз-хаузів в новому році, та про підсумки минулого року на рекламному телеринку «Детектору медіа» розповіла Дарина Момот, операційний директор Amplifi Ukraine (підрозділу Dentsu Aegis Network Ukraine)
Цінова політика сейлз-хаузів відповідає очікуваному зростанню ринку – Amplifi Ukraine
Цінова політика сейлз-хаузів відповідає очікуваному зростанню ринку – Amplifi Ukraine

«Збільшення попиту при обмеженому ресурсі завжди веде до підвищення цін, в іншому випадку є великий ризик проблем з розміщенням. Ми сподіваємося, що у 2017 році сейлз-хаузи продовжать практику «балансування» солд-ауту протягом року за рахунок акцій і бонусів, адже це дає рекламодавцям можливість оптимізувати свої кампанії та зменшувати ризики в найбільш заповнений осінній період», – зазначила вона.

Підбиваючи підсумки рекламного телеринку минулого року Дарина Момот розповіла, що заповнюваність рекламних блоків у 2016-му була стабільно вищою, ніж у 2015-му: у другому півріччі минулого року солд-аут постійно тримався вище позначки 90%, в окремі тижні досягаючи рівня 95-97%. «Це, звісно ж, пов’язано з відновленням рекламного ринку та збільшенням активності рекламодавців, але не слід забувати про зменшення ресурсу за рахунок змін на законодавчому рівні, які вступили в силу ще минулого року. Також варто відзначити, що минулорічна цінова політика сейлз-хаузів і запровадження додаткових акцій в найменш заповнений рекламою період допомогли знизити навантаження на найбільш гарячий осінній період», – підкреслила експертка.

Також вона додала, що найбільш активною на телебаченні два роки поспіль була категорія ліків. За словами пані Момот, це зумовлено, з одного боку, особливістю самої категорії (для більшості з гравців дуже чітко простежується пряма залежність продажів від телевізійної реклами), з іншого – можливою майбутньою забороною реклами для цієї категорії.

Нагадаємо, згідно прогнозу Kwendi Media Audit, у 2017 році медіаінфляція на ТБ може скласти 30-35%, в ООН - 30-60%. У діджитал-сегменті рекламного ринку найвищий рівень інфляції очікується для діджитал-видео (40-90%) через високий попит та обмеження інвентарю.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1395
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop