19:44
П'ятниця, 17 Червня 2016

Одна з радіомереж Курченка змінила власників

1 564
ТОВ «Фірма “Волинь”», що володіє ліцензіями на мовлення з позивним «Радіо Next» і входить до складу радіогрупи УМХ Сергія Курченка, змінило власників.
Одна з радіомереж Курченка змінила власників
Одна з радіомереж Курченка змінила власників

Компанія звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення із заявою про відповідне переоформлення своїх ліцензій на мовлення в Миколаєві, Кривому Розі та Черкасах, а також переоформлення та продовження ліцензії на мовлення у Вінниці, Дніпрі, Павлограді, Кам’янському (екс-Дніпродзержинськ) та Маріуполі. 16 червня Нацрада мала розглянути ці заяви, але зняла їх з розгляду на прохання відповідального секретаря Нацради Катерини Котенко, яка сказала, що не встигла розібратися в питанні.

ТОВ «Фірма “Волинь”» володіє ліцензіями на мовлення з позивним «Радіо Next». Але, за даними порталу proradio.org.ua, мовить з позивними «"Радіо Next FM" представляє програми "NRJ Україна"», «"Радіо Next FM" представляє програми радіо "Ретро FM"». Тобто фактично на частотах компанії мовлять інші станції радіогрупи УМХ – NRJ і «Ретро ФМ». Радіо Next також відсутнє в переліку станцій на сайті радіогрупи УМХ.

Власником 100% ТОВ «Фірма “Волинь”» (статутний фонд – 100 тис. грн.) замість ТОВ «Телерадіокомпанія “Пілот-Україна”» стало київське ТОВ «Ліберті файненс». Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Фірма “Волинь”» у єдиному державному реєстрі вказаний Валентин Мора – віце-президент радіогрупи УМХ. При цьому статутний фонд ТОВ «Ліберті файненс» становить лише 100 грн, а його власником є компанія з Гонконгу Silver Prime Inc Limited. Кінцевий бенефіціар у ТОВ «Ліберті файненс», за даними ЄДР, відсутній.

Попередній власник ТОВ «Фірма “Волинь”» – це ТОВ «ТРК “Пілот-Україна”», яке теж є ліцензіатом Нацради і володіє ліцензіями на мовлення з позивними «Радіо Next» і Lounge FM. Власником ТРК «Пілот-Укрїана» є ТОВ «Прайм-бізнес групп», а кінцевим бенефіціаром – громадянин Белізу Метью Адріан Бредлі, відомий як офіційний кінцевий бенефіціар радіостанцій радіогрупи УМХ.

Нагадаємо, ще у 2013 році було публічно оголошено про продаж бізнесменом Борисом Ложкіним (нині – глава Адміністрації Президента) медіахолдингу UMH Group («Український медіа холдинг», УМХ) Сергію Курченку, проти якого нині відкрито кримінальні провадження і який оголошений у розшук.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1564
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду