14:29
Вівторок, 19 Червня 2018

Одеський кінофестиваль оголосив учасників Пітчингу та Work in progress

Пітчинг і Work in progress відбудуться в межах секції Film Industry Office, що проходитиме 17-20 липня. До конкурсів відібрано 23 українські кінопроекти.
Одеський кінофестиваль оголосив учасників Пітчингу та Work in progress
Одеський кінофестиваль оголосив учасників Пітчингу та Work in progress

Про це йдеться на офіційному сайті ОМКФ.

На 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, що триватиме 13-21 липня цього року, традиційно пройдуть конкурси кінопроектів, що знаходяться на стадії виробництва - Пітчинг і Work in progress.

Цього року до участі в щорічному Пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю було відібрано 10 проектів та один поза конкурсом:

  1. «Довбуш», режисер Олесь Санін, продюсер Максим Асадчий.
  2. «Фелікс Австрія», режисерка Христина Сиволап, продюсерка Надія Зайончковська.
  3. Hostel Ledance, режисер Сергій Рахманін, продюсерка Надія Безсокирна.
  4. Inconvenient memory, режисер Ігор Іванко, продюсери Ігор Іванко, Марія Пономарьова, Володимир Тихий.
  5. «Серафіма», режисерка Марися Нікітюк, продюсери Юрій Мінзянов, Ігор Савиченко, Мирослав Слабошпицький, Антуан Сімкін.
  6. «Життя Антона», режисерка Юлія Мироненко, продюсери Ігор Савиченко, П’єрпаоло Верга.
  7. «Дорога», режисери Вікторія Трофіменко, Делфін Ноелс, Дарья Гай; продюсери Вікторія Трофіменко, Дір Мамойя.
  8. «Зеніт», режисер Ігор Стеколенко, продюсери Віталій Шереметьев, Наталія Лібет, Ольга Река.
  9. «Кропивка», режисер Маркус Ленц, продюсери Гюнтер Ханфгарн, Андреа Уфер, Марина Орєхова, Юрій Бєлий.
  10. The Elf’s tower, режисерка Поліна Келм, продюсери Геннадій Кофман, Мірослав Дембінскі, Ольга Бесхмельніцина.

Поза конкурсом у Пітчингу візьме участь стрічка «Номери», режисерка Тамара Трунова, продюсерка Ганна Паленчук.

Переможець отримає 60 тис. грн.

До Work in progress відібрано 11 проектів та один поза конкурсом:

  1. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», режисерка Надія Парфан, продюсер Ілля Гладштейн.
  2. «Андрій Сулейман», режисрека Аліна Горлова, продюсер Максим Наконечний.
  3. «Антон», режисер Заза Урушадзе, продюсер Володимир Філіппов.
  4. «Цензорка», режисер Петер Керекес, продюсери Іван Остроховски, Єжи Конечни, Денис Іванов.
  5. «Червоний. Без лінії фронту», режисер Заза Буадзе, продюсер Володимир Філіппов.
  6. «Фокстер & Макс», режисер Анатолій Матешко, продюсери Максим Асадчий, Катерина Копилова.
  7. «Історія Лізи», режисер Олександр Жовна, продюсер Валерiй Калмиков.
  8. «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч, продюсери Алла Бєлая, Дмитро Суханов.
  9. «Сіль from Bonneville», режисер Семен Мозговий, продюсери Тарас Босак, Артем Колюбаєв, Максим Лещенко.
  10. «Земля блакитна ніби апельсин», режисерка Ірина Цілик, продюсерка Анна Капустіна.
  11. «Рокада», режисер Андрій Іванюк, продюсери Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова.

Поза конкурсом – «Гарет Джонс», режисерка Агнєшка Холланд, продюсери Єгор Олесов, Клаудія Смейя, Станіслав Дзедзич, Ангус Ламонт.

Головний приз переможцю: авіаквитки номіналом у 2000 євро від партнера фестивалю – авіакомпанії МАУ. Другий приз – від офіційного паливного партнера WOG.

Читайте також

Нагадаємо, прийом заявок на обидва конкурси тривав з 18 квітня по 16 травня цього року. 

13 червня 9-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив програму та склад журі

Раніше фестиваль презентував іміджевий ролик

  

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
449
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
12.5% (1)
 
Ні, не подобається!
12.5% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (6)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 8
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop