Ющенко підтримав Шевченка, який не пішов до слуг Медведчука
Віце-президент НТКУ Андрій Шевченко не прийшов на профспілкові збори колективу національної телекомпанії, бо не бачить сенсу у дискусії про конкретні кандидатури.
Про це він заявив в коментарі "Українській правді", коментуючи зібрання профспілок.
"Для нас це не питання персоналій, а питання концепцій. До речі, таку ж позицію висловив і президент, і держсекретаріат", - сказав Шевченко.
Він зазначив, що до цього часу не пропустив жодних зборів. "І по кожній позиції ми маємо чітку аргументацію, яку намагалися донести до цих людей", - зазначив він.
"Але ми повинні розрізняти колектив НТКУ, що складається з 2000 людей і тих 150 людей, які кажуть, що діють від імені всього колективу", - підкреслив віце-президент каналу.
"Серед тих людей ті, які читали темники, в чиїх програмах транслювалися замовні сюжети і за часів яких провадився дерибан каналу. Це ті, хто несуть персональну відповідальність за деградацію державного каналу", - зазначив Шевченко.
Щодо кандидатури Євгена Каленського, якого було обрано кандидатом у президенти НТКУ від профспілок, Шевченко сказав: "Ця людина була віце-президентом каналу за часів Савенка і займалася усіма фінансовими операціями телекомпанії. Цим все сказано".
Українська правда
Читайте також:
Євген Каленський: «Ми працювали, як чітко злагоджений механізм».
НТКУ обрали собі президента з команди Савенка
Конфлікт на Першому каналі: чому саме зараз? Профспілка НТКУ визначить свого кандидата на посаду голови УТ-1
Профспілки Національної телекомпанії висловили недовіру топ-менеджерам
Ірина Геращенко: в найближчі два дні Держсекретаріат оголосить про зрозумілий механізм обрання керівника НТКУ на конкурсній основі
Відбір претендентів на посаду президента НТКУ буде публічним - Рибачук
Профспілки НТКУ вимагають призначення президента телекомпанії на конкурсних засадах
Вже вчора хотіли призначити головою НТКУ Тараса Аврахова? Геращенко спростовує цю інформацію
Конфлікт на Першому каналі: чому саме зараз? Євген Каленський: «Ми працювали, як чітко злагоджений механізм».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ