Телеканал «Дім» розпочав тестове мовлення на супутнику HotBird13G

Телеканал «Дім» розпочав тестове мовлення на супутнику HotBird13G

2 Лютого 2024
2110

Телеканал «Дім» розпочав тестове мовлення на супутнику HotBird13G

2110
З 1 лютого телеканал «Дім», який є частиною державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», розпочав тестове мовлення через супутник Hot Bird 13G.
Телеканал «Дім» розпочав тестове мовлення на супутнику HotBird13G
Телеканал «Дім» розпочав тестове мовлення на супутнику HotBird13G

Сьогодні Hot Bird 13G — один із найпотужніших і найпопулярніших супутників, зона покриття якого включає в себе Європу (включно з європейською частиною РФ), країни Центральної Азії, Північне узбережжя  Африки та Близький Схід.

“Розширення мережі міжнародної дистрибуції каналу “Дім” - один з пріоритетів іномовлення у 2024 році. Наш вихід у відкритому доступі на Hot Bird 13G суттєво збільшує доступність нашого каналу для глядачів за кордоном, а також відкриває нові можливості для співпраці з національними операторами телевізійних послуг у різних країнах. Також зараз ми перебуваємо в процесі укладення договорів на трансляцію “Дому” з національними кабельними, DTH, IPTV та  ОТТ операторами країн з великою українською діаспорою”, - розповідає генеральна директорка ДП “МПІУ” Юлія Островська.

Супутник Hot Bird 13G належить французькій Eutelsat Group. Він був запущений на орбіту 3 листопада 2022 року на борту ракети-носія SpaceX Falcon 9 з космічного центру, розташованого на мисі Канаверал (США). Hot Bird 13G обладнаний найновішими технологіями, він побудований на новій повністю електричній базі Airbus Eurostar Neo, що забезпечує більшу потужність, пропускну здатність зв’язку та надійність сигналу у порівнянні з минулими поколіннями Hot Bird.

Технічні параметри супутникового мовлення телеканалу "Дім" на супутнику HOTBIRD-13G:

  • орбітальна позиція — 13° сх. довготи; 
  • частота прийому — 10930 МГц; 
  • символьна швидкість — 30 Мсимв/с;
  • (передкорекція) коефіцієнт корекції помилок (FEC) — 2/3;
  • поляризація — горизонтальна (H); 
  • стандарт мовлення — DVB-S2, MPEG-4;
  • умови розповсюдження програм — у відкритому вигляді.

Також сигнал телеканалу «Дім» залишається доступним для прийому через супутник Astra-4A.

Окрім супутникового мовлення, ефір каналу «Дім» глядачі можуть переглянути на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет: на сайті та на YouTube-каналі, через ОТТ-платформи та мережі кабельних операторів.

Довідково:

«Дім» — україномовний телеканал, що входить до системи українського державного іномовлення, орієнтований на українських біженців за кордоном та внутрішньо переміщених осіб. Завдання каналу — підтримувати зв’язок з українцями, яких війна вирвала з рідних домівок, знайомити світ з українською багатонаціональною ідентичністю, історіями української стійкості та героїзму, культурою, традиціями, звичаями.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2110
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду