В Офісі президента відреагували на інтерв'ю Валерія Залужного для The Economist

В Офісі президента відреагували на інтерв'ю Валерія Залужного для The Economist

4 Листопада 2023
4384
4 Листопада 2023
13:19

В Офісі президента відреагували на інтерв'ю Валерія Залужного для The Economist

4384
Заступник керівника офісу президента Ігор Жовква вважає, що не варто розповідати медіа про ситуацію на фронті: «Тому що ми тоді полегшимо роботу агресора».
В Офісі президента відреагували на інтерв'ю Валерія Залужного для The Economist
В Офісі президента відреагували на інтерв'ю Валерія Залужного для The Economist

Заступник керівника офісу президента Ігор Жовква в ефірі телемарафону відреагував на матеріал головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного для The Economist, зазначивши, що вважає недоцільним коментувати для медіа ситуацію на фронті. Про це пише «Дзеркало тижня».

«Я б найменше, що робив, — це коментував для преси, для відкритої публіки те, що відбувається на фронті, те, що може відбутися на фронті, якісь варіанти. Тому що ми тоді полегшимо роботу агресора. Я впевнений, що все дуже уважно прочитано, занотовано, зроблено висновки. Якщо ми так якимось чином досягнемо успіхів — можливо, це дуже глибокий стратегічний задум. Але мені дуже дивно», — сказав він.

Заступник керівника ОП також заявив, що після виходу матеріалу йому телефонував «один із керівників кабінету лідерів», який хотів пересвідитися, чи справді ситуація зайшла у глухий кут. 

«Вони в паніці питають: "Що доповідати моєму лідерові? Ви справді в глухому куті?" Ми такого ефекту хотіли досягти цією статтею?"», — додав Жовква.

Нагадаємо, нещодавно Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний опублікував колонку та дав інтерв’ю американському виданню The Economist, у яких виклав своє бачення теперішнього стану воєнних дій в Україні та перелічив ключові потреби України для подальшої боротьби проти агресії. В інтерв’ю генерал розповів, що ситуація на фронті зайшла у глухий кут, коли жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена. Йому це нагадує події Першої світової війни.

Головнокомандувач вважає, що для вирішення цієї проблеми потрібен потужний технологічний стрибок. У своїй колонці генерал перерахував п'ять ключових військових можливостей і технологій, які в такій ситуації потребують ЗСУ, а саме: повітряна міць, засоби радіоелектронної боротьби, контрбатарейна боротьба, мінно-вибухові технології та нарощування резервів.

Читайте також: Залужний в інтерв’ю The Economist: Я зможу перемогти цього ворога, але мені потрібна зброя

На світлині — заступник керівника офісу президента Ігор Жовква

Фото: Офіс президента

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4384
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Ігор
446 дн. тому
Як вони правди бояться. Агресору так чудово все знає. У великого друга всіх юдеїв і Ізраїлю Путіна достатньо інформаторів наближених до Зе. Справжній лідер не боїться казати своєму народові правду, а корумпований бреше.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду