Україна розробляє стратегію когнітивної деокупації Криму

Україна розробляє стратегію когнітивної деокупації Криму

21 Вересня 2023
2183
21 Вересня 2023
22:56

Україна розробляє стратегію когнітивної деокупації Криму

2183
Після більш ніж 9,5 років анексії півострова та роботи там російських пропагандистських ЗМІ стратегія роботи з місцевим населенням після деокупації потребує особливої ​​уваги.
Україна розробляє стратегію когнітивної деокупації Криму
Україна розробляє стратегію когнітивної деокупації Криму

Київ готується не лише до військової, а й до ментальної деокупації Криму. Про це заявила постійна представниця Президента України в Криму Таміла Ташева, інформує «FreeДом».

За її словами, після більш ніж 9,5 років анексії півострова та роботи там російських пропагандистських ЗМІ стратегія роботи з місцевим населенням після деокупації потребує особливої ​​уваги. Розробляти стратегію інформаційної політики Україні вже допомагають міжнародні партнери.

Читайте також: Володимир Зеленський на відкритті третього Міжнародного саміту «Кримської платформи»: «Лише Україна здатна повернути сучасність в Крим».

Нагадаємо, керівник відділу інформаційного забезпечення Представництва Президента України в Республіці Крим Євген Бондаренко заявив, що період когнітивної деокупації Криму займе від десяти років до одного покоління. Він зазначив, що після деокупації людей потрібно буде повертати до українського соціально-політичного простору, до культурного простору, а також доносити інформацію про те, якою є Україна та як вона змінилася за ці роки.

Бондаренко також підкреслює, що дії, спрямовані на досягнення когнітивної деокупації Криму, діляться на три етапи: дії до фізичного звільнення півострова, дії під час звільнення, реінтеграційні заходи вже після деокупації.

Крім того,  він наголошує, що попри російську пропаганду, на тимчасово анексованому півострові відбувається супротив з боку місцевого населення.

 Фото: ілюстративне / «Укрінформ»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2183
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду