Лукашенко поскаржився, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну

Лукашенко поскаржився, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну

20 Вересня 2022
1282
20 Вересня 2022
14:43

Лукашенко поскаржився, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну

1282
При цьому самопроголошений президент закликав підлеглих не поширювати хибну інформацію, тому що «фейк це на день, на два, а реальна дійсність зрештою перемагає».
Лукашенко поскаржився, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну
Лукашенко поскаржився, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його Адміністрація «трохи не витягує» інформаційну війну. Про це він сказав під час зустрічі Державним секретарем Ради Безпеки Білорусі Олександром Вольфовичем, передає пресслужба Лукашенка. 

«Наразі триває війна насамперед у сфері інформаційної безпеки. І тут підключені мають бути всі — від журналіста до президента. Війна війною. Інформаційна війна — це дуже небезпечно у світі. Починаючи, знову ж таки, від газети-районки та іншої якоїсь приватної газети та закінчуючи інтернетом. Скрізь маємо активно працювати.

Скажу відверто, Адміністрація президента трошки у цьому плані не витягує, не доопрацьовує. Особливо за серйозними напрямками. Я абсолютно згоден із вашою пропозицією, що Держсекретаріат до цього має бути підключений», — заявив Олександр Лукашенко.

На його думку, підключення Держсекретаріату «дозволить створити хорошу опору для дій у ЗМІ». Водночас Лукашенко заявив, що «потрібно показувати реальну дійсність, а не фейки».

«Нам цим шляхом не треба йти. Не треба нам фейки. Потрібно показувати реальну дійсність. Зрештою це перемагає. Фейк це на день, на два. А потім усе це розвіється. Тому не треба фейків. Не треба давати хибну неправильну інформацію. Треба робити все гідно, гарно, щоб потім не виправдовуватись», — додав він.

Нагадаємо, що з 2020 року через репресії режиму Лукашенка з Білорусі виїхали понад 400 журналістів. Також у країні визнані екстремістськими та заборонені фактично всі непровладні медіа та правозахисні організації, а десятки медійників знаходяться під арештом або у в'язниці. Зокрема, колишню працівницю «БелТА» Інну Можченко засудили до трьох років колонії, власника ютуб-каналу «Третій регіон Білорусь» Олега Коновалова засудили до п'яти років колонії, журналіста Дениса Івашина — до 13 років колонії, журналістку каналу «Белсат» Катерину Андрєєву — до восьми років позбавлення волі.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1282
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Dimon
720 дн. тому
лукашенко це тварюка та іще!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду