20:59
Понеділок, 14 Червня 2021

Шкарлет відповів на коментарі щодо зарплатні для викладачів президентського університету

4 896
Коментар міністра про заробітну плату для викладачів президентського Університету інформаційної та кібербезпеки спричинив неабияку бурю емоцій.
Шкарлет відповів на коментарі щодо зарплатні для викладачів президентського університету
Шкарлет відповів на коментарі щодо зарплатні для викладачів президентського університету

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет назвав негативну реакцію щодо планів президента Володимира Зеленського назначити зарплатню для викладачів президентського Університету інформаційної та кібербезпеки в 4 тисячі «доларів чи євро» недоречними маніпуляціями і пояснив, хто саме буде отримувати такі оклади у виші.

Шкарлет зробив допис у власному телеграм-каналі про те, що його відповідь на цю тему виданню «Радіо Свобода» спричинила неабияку бурю емоцій.

«Був дуже здивований читати коментарі на кшталт «а чим інші викладачі з інших ЗВО гірші?». Сподіваюся, що такі недоречні маніпуляції не знаходять підтримки серед, власне, професорсько-викладацького складу нашої вищої школи. Рівень заробітної плати освітян в Україні має підвищуватися. Це очевидний факт», – написав міністр.Також він додав, що міністерство працює над створенням гідних умов оплати праці з метою наближення до світових стандартів.

«Заохочуємо  найкращих та найбільш сумлінних, щоб стимулювати розвиток здорової конкуренції, яка й сприяє подальшим успіхам нашої сфери освіти», – написав Шкарлет.

Він повідомив, що викладати в новому університеті будуть не «щойно народжені» вчені, а українські викладачі з різних університетів країни.

«Саме вони матимуть нагоду на конкурсній основі стати частиною професійного колективу інноваційного наукового проєкту президента. І критикувати за наміри гарантувати їм високий рівень оплати праці – це принаймні дивно», – йдеться в повідомленні.

«Вважаю, що українські викладачі вже сьогодні успішно конкурують своїми знаннями й своїми педагогічними досягненнями у світі. А тому анонсовані плани про гідну оплату їхньої праці я як Міністр освіти і науки України  буду відстоювати й надалі», – закінчив свій допис міністр.

Нагадаємо, 31 травня 2021-го президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Університету інформаційної та кібербезпеки. Студенти зможуть навчатися в ньому безкоштовно, але потім повинні будуть працювати на держслужбі.

Університет побудують на території державного «Експоцентру України» (ВДНГ, Київ). За три роки на це планують витратити 7,2 млрд грн. Про це Шкарлет розповів на пресконференції під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

Фото: Українська правда

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4896
Переглядів
Коментарі
Ji
22:06 / 14 Червня 2021
То хай шкарлет з президентом і утримують цей балаган!Підори ви спеціально не пропускате коментарі
Сергій
21:44 / 14 Червня 2021
Дивно, що цілий міністр не розуміє того елементарного факту, що економіка річ системна і підходити до неї треба, як до системи, не вириваючи окремі елементи. Тож "працювати над створенням гідних умов оплати праці з метою наближення до світових стандартів" треба не дише щодо викладацького складу (чи медиків, спортсменів, силовиків чи когось ще згідно кон'юктури), а до всіх професій без виключення (від асинізатора до президента), бо інакше економіка не буде збалансована.
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду