16:51
П'ятниця, 11 Червня 2021

Мінінформ Білорусі прокоментував заборону мовлення в Україні каналу «Білорусь 24»

2 194
Білоруське відомство вважає, що «українські глядачі втратили можливість отримувати об'єктивну інформацію про події в Білорусі і навколо неї».
Мінінформ Білорусі прокоментував заборону мовлення в Україні каналу «Білорусь 24»
Мінінформ Білорусі прокоментував заборону мовлення в Україні каналу «Білорусь 24»

Міністерство інформації Білорусі назвало рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України про заборону ретрансляції каналу «Білорусь 24» «безпідставним недружнім жестом української влади».

У Мінінформі Білорусі вважають, що рішення Нацради «демонструє збочене розуміння українським керівництвом свободи слова та є продовженням розгорненої там кампанії із зачистки інформаційного поля України від неугодних ЗМІ».

Також білоруське відомство вважає, що «українські глядачі втратили можливість отримувати об'єктивну інформацію про події в Білорусі і навколо неї».

10 червня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення виключила державний канал «Білорусь 24» виключила зі списку дозволених для трансляції на території України.

Нацрада проводила постійний моніторинг каналу і останнім часом регулятор зафіксував серед учасників ефірів каналу присутність осіб, які становлять загрозу для безпеки України та інші порушення.  

У травні 2021 року канал транслював такі передачі:

  • «Зрозуміти та знешкодити» за участі російського артиста Олега Газманова;
  • «Останній день» за участі ведучого Бориса Щербакова;
  • «Слов’янський базар. Союзна держава запрошує. Піснярам – 50. Випуск 1» за участі Ольги Кормухіної.

«Популяризація білоруським мовником персон, внесених до зазначеного вище Переліку, суперечить вимогам абзацу десятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», –  заявили у Нацраді.

21 травня «Білорусь 24» транслювала сюжет під назвою «Український слід у справі держперевороту в Білорусі», в якому, як зазначає Нацрада, батальйон «Донбас», який входить до складу Національної гвардії, назвали «карательним».

Канал «Білорусь 24» мовив в Україні на основі дозволу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 23 липня 2015 року.

Фото: Радіо СвободаВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2194
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду