15:07
Субота, 29 Травня 2021

Помер відомий український журналіст-міжнародник Аркадій Сидорук

2 181
26 травня на 83-му році життя помер журналіст-міжнародник із величезним стажем, у минулому кореспондент у США в 1980–1989 рр. і в 1992–1996 рр. Аркадій Сидорук. Про це редакцію «Детектора медіа» повідомив його син – Федір Сидорук.
Помер відомий український журналіст-міжнародник Аркадій Сидорук
Помер відомий український журналіст-міжнародник Аркадій Сидорук

Аркадій Сидорук – заслужений журналіст України та перший лауреат премії «Приз Гарета Джоунза».  Довгий час пан Аркадій  був постійним автором і «Детектора медіа» (раніше – «Телекритика»), а також багатьох інших видань – газет «День», «Дзеркало тижня» тощо.

Творчий шлях Аркадія Сидорука у журналістику розпочався з другої половини 50­-х років минулого століття. Аркадій Сидорук працював у «Робітничій газеті», «Вечірньому Києві», журналі «Україна» та інших виданнях. Першим в Україні запровадив міжнародний телефонний марафон. Був єдиним у республіці журналістом-­міжнародником.Багато років працював у США. Спочатку - перший кореспондент РАТАУ при ООН, потім кореспондент ТАРС у Нью­-Йорку, а далі ІТАР-ТАРС у Вашингтоні. А коли повернувся з Америки, був заступником головного редактора редакції країн Азії ТАРС у Москві,  повідомляла газета «Хвиля Десни».

У 90-х роках  Аркадій Сидорук повернувся до України, останні роки вони з дружиною Ганною жили на Закарпатті, де і поховали Аркадія Сидорука.

Редакція «Детектора медіа» та особисто голова ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова глибоко сумують та  приносять щирі співчуття всім рідним Аркадія Сидорука, вдові пані Ганні.

Аркадій Сидорук завжди буде в нашій пам’яті не лише як професійний журналіст, а й дуже порядна та скромна людина.

Фото: «Детектора медіа»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2181
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду