Подоляк розповів, як працює «пул блогерів» Офісу президента: Це більше вільна творчість

Подоляк розповів, як працює «пул блогерів» Офісу президента: Це більше вільна творчість

20 Травня 2021
1923
20 Травня 2021
10:15

Подоляк розповів, як працює «пул блогерів» Офісу президента: Це більше вільна творчість

1923
В Офісі президента є департамент, який комунікує з блогерами.
Подоляк розповів, як працює «пул блогерів» Офісу президента: Це більше вільна творчість
Подоляк розповів, як працює «пул блогерів» Офісу президента: Це більше вільна творчість

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю виданню Телеграф розповів, як працює пул блогерів, які говорять про «позитивні тренди» у внутрішній політиці.

«Безумовно, у нас є кілька піддепартаментів SMM. Припустимо, це департамент, який працює з блогерами. Є мережа блогерів, яка бере на себе функцію озвучування якихось важливих для держави речей. Є більш широка мережа блогерів, скажімо, середньої ланки або навіть нижчої ланки, яка просто на ентузіазмі це підхоплює. У нас є департамент, де працюють технологи, які, в свою чергу, комунікують з ними. Але, природно, це не робиться напряму через Офіс президента», – каже Подоляк.

Подоляк додав, що «фінансується» технологічна сторона процесу, але не сам «творчий процес».

«Якщо людина хоче бути яскравою, навіть якщо вона займається політичним блогінгом, то вона буде яскравою. Їй не треба платити за те, що вона хоче проявити своє "я"...Це, звичайно, більше вільна творчість. Наприклад, для держави важливо, щоб в розмові про Медведчука суспільство розуміло шкідливість такого політичного суб'єкта не з точки зору "вкрав - не вкрав", а з точки зору шкоди його дій для безпеки країни. Ми хочемо, щоб суспільство, яке по-різному все сприймає, отримувало не тільки позицію Медведчука, а й альтернативний погляд на речі. І ось є топ-блогери, які десь поділяють ці позиції, десь симпатизують нам, а в чомусь з ними працюють технологи», – каже радник голови ОП.

За словами Подоляка, є бажання, щоб Кабінет міністрів, правляча фракція і Офіс президента говорили в один голос, бо «є поняття one voice для державної вертикалі».

Також Подоляк зазначив, що є противником роботи з ботами.

«На вирішення цієї проблеми також спрямовані ресурси кіберпідрозділи державних органів. Тому що вона істотно спотворює реальну картину медійного простору. Часто ботами наганяють купу негативних коментарів з позиціями, яких немає в реальному житті, і створюється ілюзія, що в суспільстві існує якийсь нервовий, навіть істеричний надрив по якійсь темі», – підкреслив Подоляк.

У листопаді 2020 року Подоляк повідомив, що Офіс президента створює пул блогерів, які в соціальних мережах говоритимуть про позитивні тренди у внутрішній політиці. Крім того, блогери матимуть можливість приходити до Офісу на зустрічі в форматі off the record.  

Фото: Радіо Свобода 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1923
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду