Кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 2021 року та ведучих церемоній відкриття і нагородження

Кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 2021 року та ведучих церемоній відкриття і нагородження

6 Травня 2021
2242
6 Травня 2021
19:48

Кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 2021 року та ведучих церемоній відкриття і нагородження

2242
Ювілейний кінофестиваль відбудеться з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.
Кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 2021 року та ведучих церемоній відкриття і нагородження
Кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 2021 року та ведучих церемоній відкриття і нагородження

50-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив програму та ведучих церемоній відкриття і нагородження. Про це йшлося під час другої установчої пресконференції 6 травня.

Церемонію відкриття вестимуть телеведуча Людмила Барбір та актор Тарас Цимбалюк, а церемонію нагородження — телеведучий Єгор Гордєєв та актриса Ірма Вітовська.

Програма 50-го кінофестивалю включатиме до 200 кінокартин. Список ще буде доповнюватися.

Міжнародний конкурс

Студентський конкурс / Student competition

  • Вода / Water, Сантьяґо Зерменьо / Santiago Zermeño, Мексика / México, 2020, 14'00”
  • У проявці / Still Processing, Софі Ромварі / Sophy Romvari, Канада / Canada, 2020, 17’00”
  • Багаття / The Bonfire, Карлос Саїз / Carlos Saiz, Іспанія / Spain, 2020, 19'00”
  • Духи та скелі: Азорський міф / Spirits and Rocks: an Azorean Myth, Айлін Ґьокмен / Aylin Gökmen, Швейцарія, Португалія, Бельгія, Угорщина / Switzerland, Portugal, Belgium, Hungary, 2020, 13’30”
  • Я хочу повернутись, повернутись, повернутись / I Want to Return Return Return, Ельза Розенґрен / Elsa Rosengren, Німеччина / Germany, 2020, 30’00”
  • Філіпіньяна / Filipiñana, Рафаель Мануель / Rafael Manuel, Сполучене Королівство, Філіппіни / UK, Philippines, 2020, 23’58”
  • Рік у вигнанні / A Year in Exile, Малаз Уста / Malaz Usta, Туреччина / Turkey, 2020, 18’55”
  • Яскравий сон / A Lucid Dream, Лі Ю / Li Yue, Китай / China, 29’56”
  • Я і моя товста дупа / My Fat Arse and I, Єлизавета Письмак / Yelyzaveta Pysmak, Польща / Poland, 2020, 10’06”
  • Насолода вбивати комах / The Pleasure of Killing Bugs, Леонардо Мартінеллі / Leonardo Martinelli, Бразилія / Brazil, 2021, 10’00”

Короткометражний конкурс / Short competition

  • Давид / David, Зак Вудс / Zach Woods, США / USA, 2020, 11’40”
  • Феллінетта / La Fellinette, Франческа Фаббрі Фелліні / Francesca Fabbri Fellini, Італія / Italy, 2020, 12’51”

Повнометражний конкурс / Full-Length competition

  • Стаючи Моною / Becoming Mona, Сабіне Люббе Баккер, Нільс ван Куворден / Sabine Lubbe Bakker, Niels van Koevorden, Нідерланди / Netherlands, 2020, 100’
  • Абу Омар / Abu Omar, Рой Кріспел / Roy Krispel, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2020, 113’
  • Після любові / After Love, Алім Хан / Aleem Khan, UK / Сполучене Королівство, 2020, 89’
  • Карнавал / Сarnival, Хуан Пабло Фелікс / Juan Pablo Félix, Аргентина, Бразилія, Чилі, Мексика, 1 Болівія, Норвегія / Argentina, Brazil, Chile, Mexico, Bolivia, Norway, 2020, 95’
  • Луззу / Luzzu, Алекс Каміллері / Alex Camilleri, Мальта / Malta, 2021, 94’ Залишок / Residue, Мераві Ґеріма / Merawi Gerima, США / USA, 2020, 90’
  • Шалено живі / Madly in Life, Рафаель Бальбоні, Ен Сірот / Raphaël Balboni, Ann Sirot, Бельгія / Belgium, 2020, 87’
  • Я працюю на цвинтарі / I work at the Cemetery, Олексій Тараненко / Oleksii Taranenko, Україна / Ukraine, 2021, 100’
  • Модель Олімпія / Model Olimpia, Фредерік Гамбалек / Frédéric Hambalek, Німеччина / Germany, 2020, 89’

Національний конкурс

Короткометражні фільми / Short films

  • 20-11-7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Ukraine / Україна, 2020, 6’05”
  • Одні / The Lonely Ones, Валентина Черкашина / Valentyna Cherkashyna, Ukraine / Україна, 2021, 15’10”
  • Останній день юності / The Last Day Of Youth, Антон Чистяков, Роман Краснощок / Anton Chystiakov, Roman Krasnoschok, 2021, 39’57”
  • Фаза / Phase, Микола Засеєв / Mykola Zaseev, Ukraine / Україна, 2021, 20’00”
  • Слава / Glory to Mstyslav, Марина Нікольчева, Максим Васянович / Maryna Nikolcheva, Maksym Vasyanovych, Ukraine / Україна, 2020, 27’37”
  • Power&Truth, Роман Бордун / Roman Bordun, Ukraine / Україна, 2020, 5'53''
  • Територія пустих вікон / Territory of Empty Windows, Зоя Лактіонова / Zoya Laktionova, Ukraine / Україна, 2020, 10’09”
  • Чотири розмови / Four Talks, Назар Онуфрів / Nazar Onufriv, Ukraine / Україна, 2020, 6’28”
  • Абітурієнт / Applicant, Нікіта Ігнатков / Nikita Ihnatkov, Ukraine / Україна, 2021, 9’25”
  • Нетерпимість / Intolerance, Станіслав Битюцький / Stanislav Bytiutskyi, Ukraine / Україна, 2020, 17’14”
  • Rich Bitch, Маргарита Лукіч / Margaryta Lukich, Ukraine / Україна, 2021, 23’48”
  • Deep Water, Анна Дудко / Anna Dudko, Ukraine / Україна, 2021, 6’00”
  • Велотренажер / Velo, Олексій Овчаренко / Oleksii Ovcharenko, Ukraine / Україна, 2021, 17’55”
  • Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Ukraine / Україна, 2021, 18’40”
  • Кімната Батіка / Batik's Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Ukraine / Україна, 2020, 20’00”
  • Обійми мене / Hold Me, Катя Царік / Katya Tsarik, Ukraine / Україна, 2021, 23’39”

Документальний конкурс / Documentary competition

  • І я там був / And I Was There, Еран Паз / Eran Paz, Ізраїль / Israel, 2020, 65’
  • Інший берег річки / The Other Side of the River, Антонія Кіліан / Antonia Kilian, Німеччина, Сирія / Germany, Syria, 2021, 90’
  • Портрет про пошуки щастя / A Portrait on the Search of Happiness, Бенджамін Рост / Benjamin Rost, Німеччина, ПАР / Germany, South Africa, 2020, 73’
  • Діда / Dida, Нікола Іліч, Коріна Швінґрубер Іліч / Nikola Ilić, Corina Schwingruber Ilić, Швейцарія / Switzerland, 2021, 78’
  • Гарячі новини / Writing with Fire, Сушміт Ґош, Рінту Томас / Sushmit Ghosh, Rintu Thomas, Індія / India, 2021, 92’
  • Метаморфоза птахів / The Metamorphosis of Birds, Катаріна Вашконселуш / Catarina Vasconcelos, Португалія / Portugal, 2020, 111’
  • Родина Росселіні / The Rossellinis, Алессандро Росселліні / Alessandro Rossellini, Італія / Italy, 2020, 90’
  • Земля Івана / Ivan's Land, Андрій Лисецький / Andrii Lysetskyi, Україна / Ukraine, 2020, 70’

Сонячний зайчик / Sunny Bunny

  • Авіва / Aviva, Боаз Якін / Boaz Yakin, США, Франція / USA, France, 2020, 116’
  • Драмарама / Dramarama, Джонатан Висоцкі / Jonathan Wysocki, США / USA, 2020, 91’
  • Хлопець знайомиться з хлопцем / Boy Meets Boy, Даніель Санчес Лопес / Daniel Sanchez Lopez, Німеччина / Germany, 2021, 75’
  • Блаженство / Bliss, Генріка Куль / Henrika Kull, Німеччина / Germany, 2021, 90’
  • Двоє / Two, Аштар Елькаям / Astar Elkayam, Ізраїль / Israel, 2021, 60’
  • Валентіна / Valentina, Кассіо Перейра дос Сантос / Cássio Pereira dos Santos, Бразилія / Brazil, 2020, 75’
  • Дівчина і павук / The Girl and the Spider, Рамон Цюрхер, Сільван Цюрхер / Ramon Zürcher, Silvan Zürcher, Німеччина / Germany, 2021, 99’

 Із позаконкурсною програмою можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, 50-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» пройде з 29 травня до 6 червня 2021 року. Організатори планують провести захід у гібридному форматі – онлайн і офлайн.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2242
Читайте також
02.06.2021 14:30
Ярослав Підгора-Гвяздовський
для «Детектора медіа»
4 442
29.05.2021 15:18
Катерина Городнича
«Детектор медіа»
4 412
29.05.2021 11:59
«Детектор медіа»
«Детектор медіа»
1 551
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду