Кабмін схвалив програму інформування громадськості щодо вступу України в НАТО
Кабмін схвалив програму інформування громадськості щодо вступу України в НАТО
Кабінет Міністрів України 30 вересня затвердив програму на 2020 рік щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. Про це повідомив Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
План Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки розробили Держкомтелерадіо та Міністерство культури та інформаційної політики.
«Суспільна підтримка курсу на євроатлантичну інтеграцію є нестійкою через неналежний рівень поінформованості щодо НАТО. За такої ситуації масова суспільна свідомість є вразливою до різноманітних маніпуляцій, внутрішніх і зовнішніх впливів», – йдеться в пояснювальній записці.
Ця програма передбачає:
- проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про зміцнення обороноздатності України за підтримки НАТО;
- реформування сектору безпеки та оборони на прикладах впровадження стандартів та принципів НАТО;
- невійськову співпрацю Україна-НАТО;
проведення низки тематичних заходів – лекцій, уроків, диспутів, конкурсів творчих робіт, інформаційних марафонів тощо.
Ці заходи мають покращити комунікації та протидіяти поширенню дезінформації, яка спрямована на дискредитацію НАТО та підрив національної безпеки. Реалізовувати програму мають центральні та обласні органи виконавчої влади, Київська міська держадміністрації в співпраці з громадськими організаціями.
Нагадаємо, 28 грудня 2016 року уряд схвалив розроблену Держкомтелерадіо Державну програму інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки.
30 січня 2019 року Кабмін затвердив план заходів на 2019 рік щодо комунікацій у сфері європейської інтеграції, а також щодо вдосконалення інформування українців з питань євроатлантичної інтеграції України.
Планом заходів з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки, зокрема, передбачено проведення трьох інформаційних кампаній.