12:54
Четвер, 5 Грудня 2019

Комітет свободи слова ухвалив проєкт постанови про рекомендації парламентських слухань

711
Над текстом рекомендацій працювала робоча група.
Комітет свободи слова ухвалив проєкт постанови про рекомендації парламентських слухань
Комітет свободи слова ухвалив проєкт постанови про рекомендації парламентських слухань

Члени комітету з питань свободи слова на черговому засіданні, що відбулося 4 грудня 2019 року, одноголосно підтримали проєкт постанови Верховної Ради України «Про рекомендації парламентських слухань на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення». Комітет рекомендував парламенту ухвалити цю постанову.

Як повідомили «Детектору медіа», текст Рекомендацій буде оприлюднений після реєстрації проєкту постанови на сайті парламенту.

До робочої  групи, яка працювала над текстом Рекомендацій, входили медіаюристи, представники громадських організацій ІМІ, «Зміна», «Платформа прав людини», НСЖУ, а також правоохоронних органів, міністерства культури та ін.

Нагадаємо, 6 листопада 2019 року відбулися парламентські слухання «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення». Пропозиції до рекомендацій надійшли і від представника ГО «Детектор медіа».

Нагадаємо, 18 вересня 2019 року Верховна Рада більшістю голосів підтримала проект постанови №2129 «Про проведення парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" (6 листопада 2019 року)». За таке рішення проголосувало 335 народних обранців.

Раніше Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики 6 вересня 2017 року одноголосно підтримали проект постанови Верховної Ради про проведення 1 листопада 2017 року парламентських слухань про безпеку журналістів в Україні на тему: «Безпека журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи вирішення». Проте слухання так і не відбулося. 

Комітет з питань свободи слова на черговому засіданні, що відбулося 30 жовтня 2019 року, схвалив список виступаючих і порядок проведення парламентських слухань про безпеку журналістів, який можна подивтися тутЧитайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
711
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду