12:21
Четвер, 1 Серпня 2019

Федір Гречанінов координуватиме робочу групу з розробки медійної частини гуманітарної стратегії

Медіаменеджер Федір Гречанінов став координатором медійної робочої групи в розробці медійної частини гуманітарної стратегії, якою опікується радник президента України Володимир Бородянський.
Федір Гречанінов координуватиме робочу групу з розробки медійної частини гуманітарної стратегії
Федір Гречанінов координуватиме робочу групу з розробки медійної частини гуманітарної стратегії

Про це стало відомо на зустрічі медійників з Володимиром Бородянським, повідомила учасниця зустрічі, голова ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

На зустріч із радником президента України зібралися 23 медіаексперти та керівники ЗМІ. За допомогою сервісу відеоконференцій до зустрічі підключилися новообрані народні депутати від «Слуги народу» Микита Потураєв та Олександр Ткаченко, а також ведуча телеканалу ICTV Оксана Соколова. Організатори зустрічі розповіли «Детектору медіа», що загалом запрошували приєднатися до неї дистанційно близько 15 медійників, які не мали змоги фізично бути пристуніми.

Володимир Бородянський

Федір Гречанінов

Серед учасників зустрічі - Тетяна Лебедєва, Олена Фроляк, Інна Кузнецова, Павло Казарін

Серед учасників зустрічі - Світлана Остапа, Олександр Мартиненко, Валерій Калниш, Зураб Аласанія

Нагадаємо, що Федір Гречанінов працював з Володимиром Бородянським у медіахолдингу StarLightMedia. Володимир Бородянський очолював холдинг і телеканал СТБ, Федір Гречанінов був директором зі стратегії та цифрового бізнесу. 15 грудня 2018 року Володимир Бородянський завершив свою роботу в медіагрупі. 22 лютого 2019 року Федір Гречанінов теж залишив медіагрупу.

1 липня Федір Гречанінов став директором зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна». 29 липня Володимир Бородянський став позаштатним радником президента України Володимира Зеленського з гуманітарних питань.

За словами пана Бородянського, зараз завдання президента полягає в створенні гуманітарної стратегії, формуванні конкретної програми дій, підґрунті для зміни законодавства та появі нового, трансформуванні інфраструктури гуманітарної сфери відповідно до затвердженої парламентом стратегії.

Крім того, Володимир Бородянський уточнив, що цим займатиметься команда робочої групи, яку він добиратиме «з найкращих професіоналів індустрії, у якій за кожним напрямком буде закріплений окремий куратор». Новий радник глави держави також перелічив ці напрямки: музеї, заповідники, театри, музика, консерваторії, філармонії, кіно, релігія, бібліотеки, книги. Медіа: ЗМІ (ТБ, преса, радіо), соціальні медіа та інтернет видання. Інформаційна безпека (змістовна). Спорт, туризм. Благодійність.

Фото із зустрічі: Наталія Лигачова, Світлана Остапа

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1493
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду