Рада безпеки ООН відмовилася розглядати український закон про мову

Рада безпеки ООН відмовилася розглядати український закон про мову

21 Травня 2019
1973
21 Травня 2019
10:28

Рада безпеки ООН відмовилася розглядати український закон про мову

1973
Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй 20 травня відмовилася розглядати закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» на засіданні, яке ініціювала Російська Федерація.
Рада безпеки ООН відмовилася розглядати український закон про мову
Рада безпеки ООН відмовилася розглядати український закон про мову

Про це повідомляє «Громадське».

Члени Ради безпеки ООН не включили українське питання до порядку денного. Зазначається, що  проти проведення засідання проголосували шість країн-членів, за – п’ять представників, четверо – утрималися.

Крім того, перед початком засідання представники Франції, Німеччини, США, Бельгії, Польщі заявили, що ініційоване РФ питання є «спробою тиску на Україну».

Віце-голова Комітету ООН з питань інформації та прес-секретар постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко припустив, що розгляд українського закону про мову буде ініційований знову.

«Засідання не відбулося, але ймовірність того, що про нього попросять знову, залишається. На жаль, виклики не зникають. Закон про мову важливий, так само як і важлива продумана стратегія його імплементації. Ілюзій немає. У Москві використовуватимуть будь-яку нагоду для того, щоб диктувати свої умови», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як писав «Детектор медіа», Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй 20 травня проведе засідання щодо закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яке ініціювала Російська Федерація.
Раніше, 18 травня, делегація Російської Федерації звернулась до голови Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй з проханням скликати засідання через закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Нагадаємо, Верховна Рада 25 квітня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект «Про функціонування української мови як державної». Закон підтримали 278 нардепів. 16 травня його опублікували в газеті «Голос України»

Фото: Олег Ніколенко

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1973
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду