18:50
Четвер, 16 Травня 2019

Президент США підписав указ про запровадження надзвичайного стану в сфері телекомунікацій

15 травня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження накдзвичайного стану в сфері телекомунікацій та заборону на використання американськими компаніями телекомунікаційного обладнання, яке виробляють фірми, що становлять загрозу «національній безпеці, зовнішній політиці та економіці» країни.
Президент США підписав указ про запровадження надзвичайного стану в сфері телекомунікацій
Президент США підписав указ про запровадження надзвичайного стану в сфері телекомунікацій

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Так, в указі Трампа не вказані конкретні компанії, до того ж у Білому домі стверджують, що документ не спрямований проти конкретних фірм та держав.

При цьому спостерігачі вказують, повідомляє агентство AFP, що цей указ підготував ґрунт для повної відмови США від ділових контактів з китайським телекомунікаційним концерном Huawei.

Як зазначається в президентському указі, застосування інформаційних та комунікаційних технологій, які розробили та контролюють особи, що підпадають під юрисдикцію «іноземних суперників» США, розширює можливості для використання цими агентами вразливих місць зазначених систем.

Також 15 травня стало відомо, що Міністерство торгівлі США внесло Huawei та ще 70 пов'язаних з китайським концерном підприємств до списку організацій та осіб, стосовно яких діють заборони чи обмеження.

Нагадаємо, у Чехії уряд попросив 160 компаній оцінити ризики через використання техніки і програм китайських ІТ-компаній Huawei і ZTE. А канцлер Німеччини Ангела Меркель сказала, що китайські компанії зможуть брати участь у розгортанні 5G в країні, коли нададуть гарантії того, що вони не передаватимуть дані до Китаю.

Штати закликали своїх союзників відмовитися від розгортання 5G за допомогою китайських технологій. У лютому 2018 року керівники трьох американських спецслужб ЦРУ, АНБ і ФБР заявили, що смартфони Huawei та ZTE можуть стежити за користувачами.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
260
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop