15:10
Середа, 20 Лютого 2019

ІМІ: За два роки на Закарпатті реформувалися вісім друкованих ЗМІ

У період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2018 року на Закарпатті пройшли процедуру реформування вісім друкованих ЗМІ, які раніше були комунальними.
ІМІ: За два роки на Закарпатті реформувалися вісім друкованих ЗМІ
ІМІ: За два роки на Закарпатті реформувалися вісім друкованих ЗМІ

Про це повідомляє Інститут масової інформації, посилаючись на відповідь  Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Згідно із інформацією управління юстиції, виконали умови закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» газети «Дружба», «Верховина», «Берегово»/ «Берегсас», «Тячів», «Зоря Рахівщини», «Новини Виноградівщини», «Нове життя» та «Новини Закарпаття».

ІМІ також повідомляє, що ще 30 друкованих видань, де засновниками були ради чи держадміністрації, не подали вчасно до управління юстиції заяви про перереєстрацію. Відтак, інформують у теруправлінні юстиції, їх свідоцтва про державну реєстрацію визнано недійсними.

Нагадаємо, станом на 28 січня 2019 року в Україні реформовано 507 друкованих ЗМІ та редакцій, а саме: 480 - комунальних, що складає близько 80 % від загальної кількості видань, що реально виходили, 27 - державних, що складає близько 33 % від загальної кількості видань, що реально виходили. Про це сказав у своєму звіті голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко під час колегії.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
229
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop