16:18
П'ятниця, 30 Листопада 2018

Київська влада створить КП «Центр публічної комунікації та інформації»

2 039
Рішення ухвалене Київрадою 29 листопада 2018 року.
Київська влада створить КП «Центр публічної комунікації та інформації»
Київська влада створить КП «Центр публічної комунікації та інформації»

Київрада 29 листопада 2018 року ухвалила рішення «Про зміну найменування комунального підприємства Київської міської ради «Вечірній Київ» на комунальне підприємство Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації». За таке рішення проголосував 81 депутат міської ради. Про це написала заступниця директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Тетяна Гузенко на своїй сторінці у Facebook.

На керівника КП «Центр публічної комунікації та інформації» буде оголошено конкурс.

Зокрема Київрада вирішила:

  1. Припинити з 01 січня 2019 року випуск газети «Хрещатик» та «Вечірній Київ».
  2. Змінити найменування КП Київської міської ради «Вечірній Київ» на КП Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації».
  3. Внести зміни до статуту КП Київської міської ради «Вечірній Київ», затвердженого рішенням Київської міської ради від 16 квітня 2015 року.
  4. КП Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» забезпечити роботу і функціонування аудіовізуального (електронного) засобу масової інформації «Вечірній Київ».
  5. Передати КП Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» права на заснування друкованого ЗМІ газети «Хрещатик», в установленому законодавством порядку.
  6. Виконавчому органу Київської міської ради (КМДА) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 та пункту 5 цього рішення.
  7. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Як писав «Детектор медіа», 29 листопада вийшов останній друкований випуск газети «Вечірній Київ», а газета «Хрещатик» має стати офіційним вісником.

 ~insertother~

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2039
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду