13:17
П'ятниця, 2 Листопада 2018

20 листопада – відкриття інтерактивної виставки «Гарет Джонс. Щоденник»

Film. ua Group спільно з компанією Amuseum організовують виставку, присвячену британському журналісту Гарету Джонсу.
20 листопада – відкриття інтерактивної виставки «Гарет Джонс. Щоденник»
20 листопада – відкриття інтерактивної виставки «Гарет Джонс. Щоденник»

З 20 листопада по 10 грудня в столичній галереї «Лавра» відбудеться інтерактивна виставка «Гарет Джонс. Щоденник», присвячена постаті британського журналіста Гарета Джонса, який першим розповів світові правду про Голодомор 1932-33 років в Україні.

Виставка, організована компаніями Film.ua Group, Kinorob та Amuseum за підтримки Українського культурний фонду та Українського інституту національної пам’яті, стане першим кроком у реалізації масштабного соціально-просвітницького проекту компанії Film.ua Group, метою якого є популяризація персони Гарета Джонса в Україні та світі.

Гарет Джонс – британській журналіст, який, ризикуючи життям, тричі відвідав радянську Україну в найважчий період її історії. У 1930-1933 роках він побачив голод власними очима і розповів про це світу. Журналістські розслідування Гарета згодом стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.  

Провідником в історію журналіста Гарета Джонса є його щоденник, цитати з якого ілюструють і запускають інформаційні блоки, кожному з яких відповідає певна інсталяція. Таким чином відвідувачі виставки матимуть можливість зануритися у світ 30-х років ХХ століття, дізнатися за яких умов він робив свої журналістські розслідування, з якими перепонами і брехнею стикався під час роботи, яким силам йому довелося протистояти. Та задати собі найболючіше питання: Що я можу зробити проти тоталітарної системи? Що я можу протиставити злу?

Окрім виставки в рамках просвітницького проекту Film.ua Group планується низка заходів з популяризації постаті Гарета Джонса,  а саме:

  • Встановлення пам’ ятника Гарету Джонсу (2019 рік).
  • Перейменування однієї з вулиць Києва на честь Гарета Джонса (2019 рік).
  • Міжнародний реліз історичного трилера «Гарет Джонс» режисерки Аґнєшки Голланд (2019 рік).
  • Український реліз історичного трилера «Гарет Джонс» (2019 рік).
  • Запровадження Міжнародної журналістської премії ім. Гарета Джонса для представників ЗМІ, які об’єктивно, сміливо та неупереджено, дотримуючись найвищих професійних стандартів, висвітлюють події, що відбуваються в Україні (2020 рік).

Нагадаємо, Kinorob (Film.ua Group) наразі працює над виробництвом історичного трилера «Гарет Джонс», режисеркою якого є Аґнєшка Голланд.  Стрічка, яка є копродукцією України, Польщі та Великобританії, планується до виходу в прокат у 2019 році.

У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард,  Джозеф Моул, Кеннет Кренем, українські актори Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
420
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop