17:47
Четвер, 18 Жовтня 2018

Нацрада не обрала санкцію для ZIK через відсутність супутникового мовлення

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зафіксувала відсутність супутникового мовлення каналу ZIK за однією з його ліцензій (ТОВ «ТРК “Міст ТБ”»), однак не змогла прийняти рішення з цього приводу.
Нацрада не обрала санкцію для ZIK через відсутність супутникового мовлення
Нацрада не обрала санкцію для ZIK через відсутність супутникового мовлення

Під час засідання 18 жовтня регулятор розглядав результати позапланової виїзної перевірки ТОВ «ТРК «Міст ТБ» (ZIK). Член Нацради Сергій Констинський, який доповідав з цього питання, пропонував звернутись до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу через відсутність супутникового мовлення.

«Це систематичне порушення законодавства. Давайте не будемо створювати прецедентів», – зазначив він.

Нагадаємо, торік Нацрада оштрафувала телеканал ZIK за повторне протягом року порушення – відсутність супутникового мовлення за однією з його ліцензій (ТОВ «ТРК “Міст ТБ”»). Сума штраф – 17,7 тис. грн. Компанія сплатила штраф. Але, за  словами членів Нацради, порушення не усунула.

Директор каналу Віктор Козій наголошував на тому, що ZIK не мовив під час перевірки з технічних причин, а з 3 жовтня повноцінно відновив мовлення.

Члени Нацради Олег Черниш та Олександр Ільяшенко пропонували дати телекомпанії ще один шанс. Зокрема, надати  каналу попередження і провести повторну перевірку за місяць.

З рештою регулятор голосував за кілька варіантів рішення: звернення до суду щодо анулювання ліцензії та винесення попередження. Однак жодне з них не набрало достатньої кількості голосів. Тому розгляд питання по каналу ZIK перенесли на два тижні.

Нагадаємо,  у телеканалу ZIK є ще одна супутникова ліцензія (в іншої юридичної особи каналу – ТОВ «ТРК Нові комунікації»). За цією ліцензією канал здійснює супутникове мовлення.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1197
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop