16:00
Четвер, 18 Жовтня 2018

З’явився онлайн-ресурс з безпеки та роботи з травмою для журналістів-фрілансерів

Британський фонд допомоги журналістам-фрілансерам Trust Rory Peck (RPT) у партнерстві з Інститутом масової інформації (ІМІ) та Dart Center Europe запускають онлайн-ресурс для журналістів-фрілансерів.
З’явився онлайн-ресурс з безпеки та роботи з травмою для журналістів-фрілансерів
З’явився онлайн-ресурс з безпеки та роботи з травмою для журналістів-фрілансерів

Про це повідомляється на сайті ІМІ.

Зазначено, що ресурс став заключною частиною дворічного проекту RPT та IMI, спрямованого на зміцнення незалежної журналістики в Україні, що фінансувався Фондом демократії Організації Об’єднаних Націй.

«Журналісти-фрілансери в Україні стикаються з посиленням гібридних загроз. Вони перебувають у небезпеці не тільки в зонах конфлікту, але і вдома за своїми ноутбуками. Метою цього ресурсу є надання їм доступу до інформації та  порад експертів, які допоможуть їм залишатися стресостійкими, працювати безпечно та відповідально під час виконання своїх професійних обов’язків», –прокоментувала директорка з програм у Trust Rory Peck Мері О’Шей.

Опитування, що проводили Trust Rory Peck та IMI в межах проекту на початку 2017 року, показало, що більше третини (36%) журналістів-фрілансерів в Україні зазнавали фізичних погроз або нападів з 2014 року через свою роботу. 60% заявили, що вони також отримали інтернет-погрози чи булінг у мережі, а 59% сказали, що потребують психологічної підтримки через проблеми, пов’язані з їхньою професією.

Ресурс доступний українською та російськими мовами на сайті фонду «Рорі Пек Траст» тут. Він містить практичні рекомендації та інструменти з фізичної безпеки та оцінки ризиків, цифрової безпеки, менеджменту травми, відповідальної журналістики. Вміщує бланки з оцінки ризиків, підтвердження життя та побудови плану комунікації, а також вправи з управління травмою та самодопомоги.

Нагадаэмо, 17 вересня українські громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» презентували посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».

 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
301
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop