13:22
Вівторок, 8 Травня 2018

Нацрада закликала мовників «знайти істинні слова свободи» у День пам’яті та примирення та не розколювати суспільство

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відреагувала на обговорення у соціальних мережах ролику телеканалу «Інтер», змонтованого із запису концерту до Дня Перемоги та закликає мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення
Нацрада закликала мовників «знайти істинні слова свободи» у День пам’яті та примирення та не розколювати суспільство
Нацрада закликала мовників «знайти істинні слова свободи» у День пам’яті та примирення та не розколювати суспільство

Про це йдеться на сайті Нацради.

«У соціальних мережах зараз спалахнуло обурення поширеним роликом, змонтованим із кадрів грядущого "святкового" телепродукту на одному з каналів, – повідомляє регулятор. – Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти на кшталт «голубого огонька» – є ніякою не свободою слова, не точкою зору, а діями, що спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей як матеріалу для пропаганди, а тим більше – старших людей, чиї життя заслуговують на шану»

Нацрада закликає мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті, говорити толерантно й з повагою до усіх співгромадян.

«У День пам’яті та примирення треба знайти істинні слова свободи – що лікують, підтримують, повертають людей лицем одне до одного», – йдеться на сайті регулятора.

Нагадаємо, на сторінці партії «Національний корпус» у Facebook був викладений уривок запису концерту, який телеканал «Інтер» готує до 9 травня.

Ведучі проекту під назвою «Победа. Одна на всех»- Анастасія Даугуле та Андрій Доманський. У фрагменті відеозапису в черговий підводці пан Доманський каже наступне: «Сегодня мы не можем позволить, чтобы улицы наших городов называли именами фашистских преступников, а их портреты безнаказанно проносили в факельных шествиях по нашей столице, где каждый метр полит кровью наших соотечественников».

На сторінці партіі «Національний корпус» загрожують «прийняти адекватні дії» проти телеканала.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
426
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop