21:22
Середа, 21 Березня 2018

У прес-службі Адміністрації Президента назвали заяву ZIK маячнею

У прес-службі Адміністрації Президента України спростували заяву телеканалу ZIK про те, що Адміністрація Президента нібито стоїть за організацією майбутнього захоплення київського офісу телеканалу в Жовтневому палаці.
У прес-службі Адміністрації Президента назвали заяву ZIK маячнею
У прес-службі Адміністрації Президента назвали заяву ZIK маячнею

«Ця інформація не просто не відповідає дійсності, а належить до таких, які характеризуються одним словом – маячня. Сподіваємося, що журналістські стандарти спонукають авторів заяви спростувати її», – так у прес-службі Адміністрації Президента України прокоментували заяву каналу ZIK у відповідь на запит «Детектора медіа».

Нагадаємо, 21 березня 2018 телеканал ZIK заявив, що на нього готується атака і Нацгвардія з 1 березня розірвала договір охорони офісу каналу в Жовтневому палаці. «Силове захоплення Жовтневого палацу, де дислокується телеканал, може статися будь-якої миті. За інформацією з надійних джерел, за організацією захоплення стоїть Адміністрація Президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій», – йшлося в заяві.

Речник МВС Артем Шевченко пояснив «Детектору медіа», що Нацгвардія за дорученням міністра внутрішніх справ з 1 січня припинила охороняти будь-які об’єкти, крім тих, що визначені законом про Нацгвардію.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
581
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop