16:13
Середа, 2 Серпня 2017

«Шансон» і Нацрада вирішуватимуть питання штрафу в суді

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила через суд стягувати з радіо «Шансон» штраф у розмірі 294 тис. 360 грн. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 27 липня.
«Шансон» і Нацрада вирішуватимуть питання штрафу в суді
«Шансон» і Нацрада вирішуватимуть питання штрафу в суді

Санкція штрафу була застосована до радіо «Шансон» рішенням Нацради від 22 грудня 2016 року. Регулятор покарав радіостанцію за трансляцію пісні Дениса Майданова «Тихий океан», у якому була пропаганда і популяризація Військово-морського флоту держави-агресора. Нацрада розцінила трансляцію цієї пісні як «заклики до розв’язання агресивної війни або її пропаганди та/або розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та ненависті», за що законом передбачено штраф без попередження у розмірі 25% ліцензійного збору.

Радіо «Шансон» штрафу не сплатило. Представник Business Radio Group, до складу якої входить радіостанція, на засіданні Нацради повідомив, що «Шансон» оскаржив санкцію в суді. Розгляд справи призначений на 9 жовтня. На його думку, Нацрада не має звертатися до суду з позовом про стягнення штрафу, доки сам штраф оскаржується ліцензіатом. Але члени Нацради вирішили інакше: всі одноголосно підтримали звернення до суду.

Нагадаємо, призначена Нацрадою позапланова перевірка радіо «Шансон» зафіксувала, що 2 листопада о 19:22 в ефірі радіостанції пролунала пісня Дениса Майданова «Тихий океан», у якій прославляється Військово-морський флот Російської Федерації. 22 грудня Нацрада оштрафувала радіо «Шансон» за трансляцію цієї пісні на суму близько 300 тис. грн.

Це був не перший випадок, коли Нацрада фіксувала в ефірі радіо «Шансон» пісню з прославлянням держави-агресора. 14 серпня 2016 року регулятор почув на «Шансоні» пісню Аріни Крамер «Сегодня все спокойно» («Спецназ»), у якій прославляється російський спецназ. 24 листопада 2016 року Нацрада вирішила пробачити радіо «Шансон» цей інцидент: регулятор узяв до відома наявність порушень і зобов’язав мовника більше не допускати такого. Але станом на той момент уже була призначена позапланова перевірка через пісню Дениса Майданова.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
840
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду