17:15
Середа, 23 Листопада 2016

Фейгін шукатиме підтримки у звільненні Сущенка у «Репортерів без кордонів»

Марк Фейгін, адвокат затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка, повідомив, що під час візиту у Францію у «справі Сущенка» зустрінеться з дипломатами і представниками «Репортерів без кордонів».
Фейгін шукатиме підтримки у звільненні Сущенка у «Репортерів без кордонів»
Фейгін шукатиме підтримки у звільненні Сущенка у «Репортерів без кордонів»

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Частина зустрічей в Париж вже погоджена. Я поінформую про це зацікавлену сторону - "Укрінформ". Наприклад, можу сказати, що в перший день, 29 листопада, зустрінуся з представниками "Репортерів без кордонів", а 1-2 грудня очікуються зустрічі з чиновниками, насамперед МЗС Франції», - сказав Марк Фейгін.

Раніше Марк Фейгін повідомив, що 29 листопада – 3 грудня буде в Парижі з діловою поїздкою у справі свого підзахисного. Він вважає, що зараз, аби домагатися звільнення журналіста, необхідно апелювати до Франції, при МЗС якої був акредитований його підзахисний.

Читайте також

Адвокат також нагадав,  що справа  Романа Сущенка знаходиться на постійному контролі в МЗС Франції.

Нагадаємо, власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня у Москві, куди він прибув з приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що журналіста тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві».

Адвокат журналіста Марк Фейгін звертатиметься зі скаргою до Європейського суду. Він вважає, що повернути журналіста до України можна лише завдяки обміну.

27 жовтня, Московський суд відхилив апеляцію на арешт журналіста Романа Сущенка та залишив його за гратами. 

Більше за темою читайте тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
604
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop