17:12
Четвер, 26 Грудня 2013

Команда Льовочкіна залишає «Інтер». Керівником НІСу став Антон Нікітін

Команда Льовочкіна залишає «Інтер». Керівником НІСу став Антон Нікітін
Команда Льовочкіна залишає «Інтер». Керівником НІСу став Антон Нікітін

Директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та  Ігор Шувалов, яких пов'язують з  головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним, вирішили припинити співпрацю з телеканалом «Інтер». Про це «Детектор медіа» стало відомо з джерел, що працюють на каналі.

 

Зокрема, Лаврентій Малазонія вже написав заяву на звільнення, а Назім Бедіров планує це зробити після відпустки.

 

Пани Малазонія і Бедіров не коментують свої рішення, але їхні колеги зазначають, що вони не захотіли робити цензуровані новини.

 

 Назім Бедіров піде з НІСу після відпустки

 

 

 Лаврентій Малазонія вже написав заяву на звільнення

 

 

Ігор Шувалов

 

На усний запит у прес-службі телеканалу «Інтер» поки що не коментують їхнє звільнення, натомість повідомили, що керівником НІСу, який виробляє «Новини», «Подробности» і «Подробности недели» буде Антон Нікітін, який наразі виконує обов'язки головного редактора і є членом правління телеканалу «Інтер».

 

Антон Нікітін уже очолював НІС 

 

Нагадаємо, в 2007-2009 роках Антон Нікітін уже очолював компанію «Національні інформаційні системи».

 

Деякі тележурналісти на своїх сторінках у Facebook прогнозують, що інформаційна політика найближчим часом зміниться на всіх національних телеканалах, що нібито їм заборонять вживати слово «євромайдан», і що це нібито пов'язано з політикою «закручування гайок» новим відповідальним за гуманітарну політику в Адміністрації президента Юрієм Чмирем.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
33516
Переглядів
Коментарі
wisawi
22:42 / 26 Грудня 2013
Все логично и закономерно. У Левочкина есть уже полностью контролируемый им и Кремлем сайт "Украинская правда". Ручные журналисты Мустафа Найем и Сергей Лещенко. Алена Притула, которая сольет любую нужную для брожения общества информацию и опубликует любой "компромат". Теперь у Левочкина будет еще и свой канал. Нет сомнений, что там всплывут известные честнейшие деятели, руками которых олигархи будут мочить друг друга.
тарантела
18:38 / 26 Грудня 2013
Для цього теж яйця треба мати!
Василь
17:40 / 26 Грудня 2013
это не парни с яйцами, это Лёвочкин комбинацию разыгрывает
Молодцы!
17:21 / 26 Грудня 2013
А парни с яйцами:-))
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop