![Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму»](/doc/images/news/archive/2021/195309/i75_ArticleImage_195309.webp)
Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму»
Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму»
![Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму»](/doc/images/news/archive/2021/195309/ArticleImage_195309.webp)
![Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму» Ольга Мирович стала виконавчою директоркою «Львівського медіафоруму»](/doc/images/news/archive/2021/195309/i75_ArticleImage_195309.webp)
«Львівський медіафорум» замість Юрія Опоки очолила Ольга Мирович, яка до того була заступницею виконавчого директора та директоркою з розвитку ЛМФ. Про це Опока повідомив у фейсбуці.
«З кінця грудня 2021 року я не працюю керівником "Львівського медіафоруму". Йду в саббатікал і весь 2022 рік буду лише співпрацювати з Форумом як старший медіаексперт, а також допомагати з розвитком і стратегією у видавництві «Човен».
Усю радість і приємність тягаря відповідальності, операційного й стратегічного управління перебирає Ольга Мирович. Ви її всі знаєте, вона гори переверне, а тому за Форум можна бути спокійним», – написав він.
Юрій Опока став виконавчим директором ЛМФ у 2018 році. Тоді він також був викладачем і керівником магістерської програми Школи журналістики УКУ.
Фото: скріншот з YouTube
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)