hromadske шукає виконавчого директора

hromadske шукає виконавчого директора

6 Квітня 2021
2004

hromadske шукає виконавчого директора

2004
З переможцем або переможницею конкурсу укладуть контракт на три роки.
hromadske шукає виконавчого директора
hromadske шукає виконавчого директора

ГО «Громадське телебачення» оголосило конкурс на посаду виконавчого директора/директорки. Резюме прийматимуть до 10 травня.

Обов’язки виконавчого директора/директорки:

 • загальне управління громадською медіаорганізацією;      
 • впровадження Стратегії Організації та пошук найефективніших методів її реалізації;       
 • розвиток бізнес-моделі організації, диверсифікація джерел фінансування;      
 • фандрейзинг і комунікація з донорами;
 • розвиток партнерств;          
 • просування та маркетинг hromadske;           
 • формування та розвиток ефективної команди;        
 • технологічний та діджитал розвиток медіаорганізації;   
 • розвиток відеовиробництва.

Основні вимоги:

 • належний управлінський досвід (медіа, громадська організація, маркетинг, бізнес-розвиток, кадри, фінанси);
 • підтримка місії та цінностей hromadske як незалежного медіа;
 • досвід у медіасекторі;
 • досвід фандрейзингу;
 • досвід планування та аналізу адміністративної діяльності організації;
 • навички стратегічного планування, знання основ фінансового менеджменту та адміністрування процесів, управління бюджетом організації;
 • вільне володіння українською та англійською мовами;
 • бездоганні комунікаційні навички;
 • розуміння сучасних цифрових технологій і трендів, зокрема у медіа;
 • стаж роботи: від 7 років, з них не менше 3-х - на керівних посадах;
 • успішний досвід реалізації проєктів.

Бажані компетенції:

 • досвід у неприбутковому та/або комерційному секторі;
 • досвід управління організацією від 50 людей;
 • досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями.

Резюме та мотиваційний лист можна надсилати до 10 травня українською або англійською мовою на hr@hromadske.ua з поміткою «Виконавчий директор/директорка». Резюме без мотиваційного листа не розглядатимуться.

Рішення щодо відбору кандидатів на посаду буде ухвалювати правління ГО «Громадське телебачення». З кандидатами, які пройдуть перший відбір, члени правління проведуть співбесіду. З переможцем або переможницею конкурсу укладуть контракт на три роки.

Як писав ДМ, 1 лютого 2021 року громадська організація «Громадське телебачення» змінила структуру: відтепер функції Наглядової ради ГО виконуватиме правління, яке обиратимуть на три роки. До нового правління увійшли п’ять зовнішніх незалежних експертів та двоє членів ГО: Олена Трегуб, Олександра Матвійчук, Гліб Вишлінський, Андрій Куликов, Катерина Ботанова (зовнішні експерти) та Наталка Гуменюк, Катерина Сергацкова (членкині організації).

Керівником організації за новим статутом є директор, який призначається правлінням на три роки. Наразі його обов’язки продовжує виконувати Юлія Банкова.

Нагадаємо, 20 грудня 2019 року головою громадської організації «Громадське телебачення» стала одна із засновниць hromadske, шефредакторка та ведуча Юлія Банкова, яка замінила Наталку Гуменюк.

31 січня 2020 року стало відомо, що з «Громадського» йде головна редакторка Ангеліна Карякіна. Журналістка заявила, що йде не за власним бажанням і що її було скорочено, таке рішення керівництва вона вважає неповагою. «Громадське» заперечило цю інформацію та заявило, що контракт із пані Карякіною добіг кінця, їй було запропоновано нові умови співпраці, на які вона не погодилася.

3 лютого ексголова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк повідомила, що йде з «Громадського» через звільнення Ангеліни Карякіної. Вона вважає неприпустимим непродовження контракту з головною редакторкою, тому припинила свою роботу на «Громадському», але залишилася членом ГО «Громадське телебачення».

Юлія Банкова в своїй колонці для «Детектора медіа» пояснила, що ці звільнення варто сприймати в контексті довгих розмов про уникнення конфлікту інтересів. Вона розповіла, що власниками hromadske є самі журналісти – як члени громадської організації вони формують стратегію та можуть змінювати структуру ГО; з іншого боку – обіймають керівні посади в медіа. За її словами, журналісти «самі собі ставлять завдання і самі себе контролюють». Пані Банкова вважає, що «це прямий конфлікт інтересів». Вона також додала, що на нього давно просять звернути увагу інституційні донори ГО.

Протягом січня-лютого 2020 року з наглядової ради «Громадського телебачення» вийшли четверо з восьми членів, а саме: – Ігор Балинський (був головою наглядової ради), Едуард Мальцев, Михайло Мінаков і Мачек Бернард-Речинський. До компетенції наглядової ради належали затвердження бюджету організації, фінансовий моніторинг, затвердження кандидатури виконавчого директора організації та нагляд за виконанням Стратегічного плану Громадського.

hromadske в квітні 2020 року очолила Наталія Гузенко. 2 квітня «Громадське» створило об’єднану редакцію, творчий колектив медіа поділили на блоки в залежності від дистрибуції контенту – за них відповідали два заступники головного редактора Владислав Азаров та Анастасія Станко. 5 серпня 2020 року Настя Станко стала головною редакторкою об’єднаної редакції hromadske, замінивши на цій посаді Наталію Гузенко. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2004
Читайте також
07.02.2020 18:00
Юлія Банкова
для «Детектора медіа»
4 496
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду