У Гродно затримали двох журналістів «БелаПАН»

У Гродно затримали двох журналістів «БелаПАН»

7 Грудня 2020
1246

У Гродно затримали двох журналістів «БелаПАН»

1246
Крім того, БАЖ фіксувала проблеми з доступом до Telegram у Мінську.
У Гродно затримали двох журналістів «БелаПАН»
У Гродно затримали двох журналістів «БелаПАН»

У Гродно 6 грудня силовики затримали двох журналістів білоруського інформаційного агентства «БелаПАН» Марину Харевич та Сергія Людкевича. Про це повідомила Білоруська асоціація журналістів.

Їх доставили до Ленінського райвідділу міліції Гродно, але згодом відпустили.

Російський «Интерфакс» також пише, що під час акції протесту в Мінську затримали кореспондента агентства «Интерфакс-Запад». Його забрали в РУВС Заводського району міста для перевірки документів, після чого – відпустили.

Загалом, за даними правозахисного центру «Вясна», під час протестів затримали 324 осіб (інформація на 10:20).

Крім того, БАЖ фіксувала проблеми з доступом до Telegram – соцмережа була доступна через проксі-сервер або VPN. Водночас білоруська влада не блокувала мобільний інтернет у Мінську.

Як писав ДМ, 29 листопада в Білорусі пройшли акції протесту – Марш сусідів, під час яких затримали чотирьох журналістів: кореспондентів «Брестской газеты» Максим Хлебец та Станіслав Коршунов (ще співпрацює з Tut.by), журналістку газети «Новы Час» Яну Трусило, журналістку-фрілансерку, фотографиню Інну Добротвор. Загалом під час протестів затримали понад 400 осіб.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. ЦВК оголосила переможцем Олександра Лукашенка, тоді як за даними опозиційних екзитполів перемогла опозиційна кандидатка Світлана Тіхановська. У різних містах країни розпочалися акції протесту, які влада жорстоко придушує.

23 вересня Олександр Лукашенко провів свою інавгурацію та оголосив себе президентом. Результати виборів у Білорусі не визнали ЄС, США, Канада, Велика Британія, Україна. ЄС і Канада запровадили санкції проти посадовців Білорусі.

Опозиція Білорусі стала цьогорічним лауреатом премії «За свободу думки» імені Андрія Сахарова.

Фото: Радыё Свабода

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1246
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду