«Букви» повідомили, що «слуга народу» Шевченко погрожував їхньому фотокору (ДОПОВНЕНО)

«Букви» повідомили, що «слуга народу» Шевченко погрожував їхньому фотокору (ДОПОВНЕНО)

2 Вересня 2020
2782

«Букви» повідомили, що «слуга народу» Шевченко погрожував їхньому фотокору (ДОПОВНЕНО)

2782
Погрожувати депутат почав після публікації його фото з засідання ВР.
«Букви» повідомили, що «слуга народу» Шевченко погрожував їхньому фотокору (ДОПОВНЕНО)
«Букви» повідомили, що «слуга народу» Шевченко погрожував їхньому фотокору (ДОПОВНЕНО)

Інтернет-видання «Букви» 1 вересня повідомило, що народний депутат від «Слуги народу» Євген Шевченко в соціальних мережах погрожував фотокореспонденту Яну Доброносову.

Ян Доброносов сфотографував нардепа під час відкриття четвертої сесії парламенту, 1 вересня. Це фото він опублікував на своїй сторінці в Facebook. Євген Шевченко, своєю чергою, пригрозив фотокору «Букв» «контрударом». «Доведеться взяти фотоапарат і робити контрудар. Тримайся добре за балкон, від здивування не впади», – написав він.

ДОПОВНЕНО: 2 вересня нардеп піднявся до ложі преси парламенту та почав знімати як працює фотокор «Букв».

Як писав ДМ, 29 жовтня 2019 року кореспондент видання «Букви» сфотографував переписку Богдана Яременка в онлайн-мережі знайомств під час роботи в сесійній залі парламенту. Крім того, 30 жовтня видання написало, що наредп у робочий час «розглядав дівчат у додатку Tinder».

Нардеп спочатку заявив, що це була провокація з його боку. Але згодом він вибачився за «листування з повією».

Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко прокоментував ситуацію довкола Богдана Яременка. Зокрема, говорячи про роботу парламентських фотокореспондентів, він згадав про статтю ККУ про втручають в особисте життя і порадив їм «бути уважнішими до того, що вони роблять».

Редакція інтернет-видання «Букви» звернулася до президента України та фракції «Слуга народу» через висловлювання пана Корнієнка. «Букви» просять керівництва фракції та Володимира Зеленського дати оцінку, засудити позицію Олександра Корнієнка, провести відповідну роботу серед представників фракції для недопущення будь-яких висловів або дій, спрямованих на обмеження діяльності незалежних ЗМІ в Україні.

30 жовтня під час виступу з трибуни Верховної Ради Яременко назвав публікацію його листування кримінальним злочином, за який загрожує до 7 років в'язниці.

«Букви» заявили, що різні особи - від політиків до журналістів - намагаються з'ясувати прізвище фотокореспондента, який зафіксував переписку нардепа від «Слуги народу» з повією. Але особу фотографа видання не розкриватиме.

2 листопада 2019 року Богдан Яременко написав заяву про відставку з посади голови комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. «Слуга Народу» затвердила його відставку 12 листопада. Проте Верховна Рада лише 17 січня 2020 року проголосувала за звільнення Богдана Яременка з цієї посади.

Фото: Ян Доброносов / Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2782
Читайте також
22.05.2021 10:47
Детектор медіа
«Детектор медіа»
3 084
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Андрій
1545 дн. тому
Наші депутати часом забувають, що вони - слуги народу і для чого їх обирали. На час каденції вони є публічними людьми, і все що вони роблять, тим більше в сесійній залі, повинно бути доступним для кожного громадянина України. Дякую журналістам, що вони дають нам таку можливість. А депутати повинні постійно пам'ятати хто їх обирав і для чого, і де починається їхнє особисте життя. Думаю, на час каденції, депутат Верховної ради повинен повністю присвятити себе служінню народу України, який його обрав. Для цього потрібно внести зміни до закону про Верховну раду, якими передбачити публічність життя депутата в режимі 24/7. Якщо людина наважується зайняти таку високу посаду, вона повинна усвідомлювати, що треба буде на 5 років забути про своє особисте життя, а служити народу і кожну хвилину знати, що народ дивиться, що ти робиш для нього, і може, часом, прикриваючись особистими життям, робиш "в кулуарах" якісь речі не для людей, а для того, щоб набити свою кишеню, чи домовитися з повією. Кулуарів не повинно бути для депутатів ВР, 100% публічності!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду