13:38
Вівторок, 14 Травня 2019

Верховна Рада розблокувала підписання закону про мову – Парубій підписав

Верховна Рада 14 травня відхилила чотири постанови про скасування рішення парламенту щодо ухвалення законопроекту «Про функціонування української мови як державної», тим самим розблокувавши підписання цього закону. Спікер ВР Андрій Парубій одразу підписав закон.
Верховна Рада розблокувала підписання закону про мову – Парубій підписав
Верховна Рада розблокувала підписання закону про мову – Парубій підписав

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Проти проекту постанови 5670-д-П проголосували 127 народні депутати, за – 34; 5670-д-П1 (за 34 депутати, проти – 130); 5670-д-П2 (за – 33, проти – 135); 5670-д-П3 (за – 33, проти – 131).

Як писав «Детектор медіа», Комітет з питань регламенту та організації роботи парламенту 14 травня розглянув на засіданні чотири постанови про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення законопроекту «Про функціонування української мови як державної». Комітет рекомендував народним депутатам шляхом голосування визначити прийняти чи відхилити ці постанови.

Нагадаємо, Верховна Рада 25 квітня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект «Про функціонування української мови як державної». Закон підтримали 278 нардепів. Однак у якій редакції він прийнятий наразі не відомо.

Станом на 26 квітня у Верховній Раді зареєстрували чотири проекти постанов про скасування рішення парламенту про прийняття закону про українську мову. Підписання закону заблоковане до моменту розгляду цих проектів постанов. Спікер Андрій Парубій обіцяв їх розглянути «невідкладно».

11 травня Окружний адміністративний суд Києва повідомив, що відмовився задовольнити заяву про забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Читайте також

Фото: Верховна Рада України

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1029
Переглядів
Коментарі
Toni
21:22 / 14 Травня 2019
Браво п. Андрію! Ви ввійдете в історія Україні як голова ВР який найбільше з усіх зробив для України і українців. Ваші батьки маю пишатися що виховали такого гідного сина України!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop