10:47
Неділя, 2 Грудня 2018

Держприкордонслужба повідомила, що іноземних журналістів зможуть пропускати в Крим

Раніше у МЗС повідомили, що іноземним журналістам буде заборонено в'їжджати на територію Криму на час запровадження воєнного стану.
Держприкордонслужба повідомила, що іноземних журналістів зможуть пропускати в Крим
Держприкордонслужба повідомила, що іноземних журналістів зможуть пропускати в Крим

Про можливість для представників іноземних ЗМІ потрапити на територію анексованого Росією Криму повідомляється на сайті Держприкордонслужби України.

«У період воєнного стану пропуск осіб до ТОТ АР Крим через адміністративну межу здійснюватиметься тільки за українськими документами. В той же час виключення будуть прийматися у відношенні представників іноземних медіа, правозахисних організацій, гуманітарних місій та ін., у разі наявності у них необхідних документів та отриманих спеціальних дозволів, виданих Державною міграційною службою України, як це передбачено законодавством. В кожному окремому випадку прийматимуться виключні рішення безпосередньо в контрольних пунктах в’їзду-виїзду», - йдеться в повідомленні.

Також Держприкордонслужба зазначає, що в районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС) «право перетину лінії зіткнення матимуть представники офіційних спостережних місій ООН, ОБСЄ та Червоного Хреста», решту інозмеців пропускатимуть на окуповані території «при наявності відповідних документів про постійне проживання на окупованій території або потребу перетину лінії зіткнення з гуманітарною метою».

Як відомо, Україна у зв'язку із запровадженням воєнного стану обмежила до 26 грудня в'їзд для іноземців та осіб без громадянства на окуповані території Донецької та Луганської областей та до анексованого Росією Криму. У МЗС зазначили, що заборона в'їзду на територію Криму стосується також іноземних журналістів. Заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова повідомила, що на територію ООС іноземним журналістам також обмежено в'їзд.

У Міністерстві інформполітики України заявили, що працюють над механізмом доступу іноземних журналістів до Криму.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
470
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop