19:10
П'ятниця, 23 Листопада 2018

Здоров'я Сущенка «більш-менш в порядку», він чекає вирішення питання про обмін - Фейгін

Громадський захисник засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка - Марк Фейгін - прибув до ІК-11, де той відбуває покарання. Наразі Фейгіна не пускають до Сущенка, проте пустили адвоката.
Здоров'я Сущенка «більш-менш в порядку», він чекає вирішення питання про обмін - Фейгін
Здоров'я Сущенка «більш-менш в порядку», він чекає вирішення питання про обмін - Фейгін

Про це Марк Фейгін повідомив у Twitter.

«Адвокат передає від Сущенко всім привіт, дякує українцям за орден, яким його нагородили. Зі здоров'ям у Романа більш-менш порядок. Чекає вирішення питання про обмін. Роман Сущенко після етапування в колонію знаходиться в безпечному місці, тобто в'язниця у в'язниці. Для його безпеки. Сидить в сусідній камері з українцем Виговським», - йдеться в повідомленнях.

Фейгін додав, що питання його доступу до журналіста буде вирішуватись у грудні.

Як відомо, 20 листопада президент України Петро Порошенко нагородив журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка орденом «За мужність» третього ступеня.

Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Його звинувачують у «шпигунстві». 4 червня 2018-го Сущенка засудили до 12 років колонії суворого режиму

5 червня Марк Фейгін подав скаргу на рішення Московського міського суду щодо вироку Сущенку. 12 вересня Верховний суд Російської Федерації визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув’язнення для українського журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого у «шпигунстві». Журналіст заявив, що розраховує на обмін і пообіцяв родині обов’язково повернутися. Громадський захисник журналіста Марк Фейгін повідомив, що Сущенко готовий просити президента РФ Володимира Путіна про помилування.

8 жовтня журналіста етапували до колонії.

Захисник Марк Фейгін, якого в квітні позбавили адвокатського статусу, заявив, що після справи засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка більше не займатиметься «політичними справами».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
225
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop