12:40
П'ятниця, 9 Листопада 2018

Дніпровські журналісти покинули засідання робочої групи міськради на вимогу заступника мера

8 листопада журналісти дніпровського сайту 49000.com.ua повідомили про те, що заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко виступив проти присутності на засіданні робочої групи Дніпровської міськради представників місцевих ЗМІ. Журналісти залишили засідання
Дніпровські журналісти покинули засідання робочої групи міськради на вимогу заступника мера
Дніпровські журналісти покинули засідання робочої групи міськради на вимогу заступника мера

Про це пише Інституту масової інформації.

Робоча група повинна була розглянути петицію щодо збільшення фінансування Програми розвитку ОСББ, ЖБК та ОК в Дніпрі.

Зокрема повідомляється, що як тільки представники ЗМІ зайшли в кабінет, голова робочої групи Олександр Шикуленко вигнав їх за двері, заявивши, що про результати вони зможуть дізнатися після засідання і що вони мали акредитуватися в прес-службі міськради.

«Тут засідання робочої групи, а не прес-конференція. Щоб бути присутнім, потрібно було акредитуватися в прес-службі міської ради. Після засідання я готовий відповісти на всі питання, але я проти, щоб ви зараз тут перебували», – сказав пан Шикуленко.

Юрист Інституту масової інформації Роман Головенко пояснив, що робоча група не є колегіальним органом влади. Тому, за його словами, на засідання акредитації апріорі бути не може. Водночас, зазначив він, прямого порушення з боку Олександра Шикуленка не було, адже доступ на засідання такої групи не регулюється ні українським законодавством, ні регламентом Дніпровської міської ради.

З іншого боку, зазначає юрист, щоб оголосити засідання закритим, потрібен протокол із зазначенням вагомих на те причин.

Нагадаємо, З початку 2018 року експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні загалом 201 випадок порушення свободи слова у 23 регіонах. З них 147 випадків стосувалися саме фізичної агресії щодо журналістів. Регіоном-лідером за кількістю порушень прав журналістів з початку року так і залишається Київ з областю

 

Читайте також

На фото - Олександр Шикуленко

Фото: 49000.com.ua 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
297
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop