14:15
П'ятниця, 2 Листопада 2018

Film. ua планує запровадити журналістську премію

Кінокомпанія Film. ua Group планує у 2020 році запровадити Міжнародну журналістську премію імені британського журналіста Гарета Джонса.
Film. ua планує запровадити журналістську премію
Film. ua планує запровадити журналістську премію

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Журналістську премію для представників ЗМІ, які об’єктивно, сміливо та неупереджено висвітлюють події, що відбуваються в Україні, планують заснувати в рамках соціально-просвітницького проекту, метою якого є популяризація Гарета Джонса в Україні та світі.

Гарет Джонс – британській журналіст, який, ризикуючи життям, тричі відвідав радянську Україну в найважчий період її історії. У 1930-1933 роках він побачив голод власними очима і розповів про це світу. Журналістські розслідування Гарета згодом стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.  

Також у рамках проекту Film. ua Group спільно з компанією Amuseum організовують інтерактивну виставку, що триватиме з 20 листопада по 10 грудня в столичній галереї «Лавра».

Крім того, кінокомпанія планує ініціювати встановлення пам’ ятника Гарету Джонсу та перейменування однієї з вулиць Києва на честь Гарета Джонса. Обидві події заплановано на 2019 рік.

Нагадаємо, Kinorob (Film.ua Group) наразі працює над виробництвомісторичного трилера «Гарет Джонс», режисеркою якого є Аґнєшка Голланд.  Стрічка, яка є копродукцією України, Польщі та Великобританії, планується до виходу в прокат у 2019 році. Створюється за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард,  Джозеф Моул, Кеннет Кренем, українські актори Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
338
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop