Ігор Чайка оприлюднив свою програму розвитку НМПУ на 2016-2018

Ігор Чайка оприлюднив свою програму розвитку НМПУ на 2016-2018

4 Серпня 2016
2248

Ігор Чайка оприлюднив свою програму розвитку НМПУ на 2016-2018

2248
Кандидат на голову Незалезної медіа-профспілки України Ігор Чайка, член комітету НМПУ, у відповідь на заклик організаційного комітету VI позачергового з’їзду НМПУ запропонував власну програму розвитку медіа-профспілки.
Ігор Чайка оприлюднив свою програму розвитку НМПУ на 2016-2018
Ігор Чайка оприлюднив свою програму розвитку НМПУ на 2016-2018

Повідомлення про це надійшло членам НМПУ в електронній розсилці.

«У програмі йдеться про відстоювання спільних інтересів всіх медійників, об'єднання в потужну професійну організацію, а не клуб друзів за інтересами. Саме в цьому напрямку я бачу подальший розвиток НМПУ. Інше, по великому рахунку, не має ані сенсу, ані перспективи. Медійних громадських організацій в країні предостатньо, національна медіа-профспілка - одна!», - пояснив Ігор Чайка

Завантажити програму у форматі pdf можна тут.

Оргкомітет VI позачергового з’їзду НМПУ нагадує, що висунення та обговорення кандидатур на керівні посади профспілки відбуватиметься безпосередньо під час з’їзду, однак рекомендує скористатися можливістю завчасного висування задля для належного інформування і обговорення програм та кандидатур.

Подавати матеріали (скан протоколу чи заяви, біографію, програму і фото) слід за електронною адресою sekretar@nmpu.org.ua з вказанням теми листа «кандидатура».

Нагадаємо, 4 червня на своєму засіданні Рада НМПУ вирішила призупинити повноваження голови комітету Юрія Луканова, а також призначити позачерговий з’їзд медіапрофспілки, на якому буде обрано нове керівництво організації та будуть внесені зміни до статуту.

Виконувати обов’язки голови НМПУ до проведення з’їзду згідно з рішенням Ради мав член Комітету НМПУ Сергій Штурхецький. Своїм рішенням Рада НМПУ запустила у первинних організаціях профспілки процес обрання делегатів з’їзду та обговорення змін до статуту.

У коментарі «Детектору медіа» Юрій Луканов розповів, що формальним приводом для призупинення його повноважень як голови організації стало неправильне перерахування на його рахунок 6 тис. грн.

Після цього в НМПУ розпочалася дискусія щодо правомірності дій Ради НМПУ та відсторонення Юрія Луканова. Низка членів НМПУ та цілих осередків звинуватили Раду НМПУ в порушенні статуту, дехто заявив про свій вихід з НМПУ на знак протесту.

VI позачерговий з’їзд НМПУ відбудеться 6 серпня в конференц-залі товариства «Знання» за адресою: вул. Велика Васильківська, 57/3, на третьому з половиною поверсі. Початок реєстрації делегатів – о 10:00. Початок роботи з’їзду – з 11:00.

Проект порядку денного з’їзду передбачає розгляд наступних питань: переобрання керівництва організації: голови, комітету, заступників; внесення змін до статуту організації та ухвалення подальшої стратегії розвитку НМПУ. Очікується також, що з’їзд розгляне звіти щодо виконаних грантових програм та інші питання, внесені первинними організаціями.

19 липня було оприлюднено кількість делегатів від кожної області на з’їзд НМПУ. Станом на 18 липня до медіа-профспілки входили 1118 членів з 99 первинних організацій. Серед них було обрано 104 делегати.

Кілька членів НМПУ висловили занепокоєння з приводу можливого штучного створення первинних осередків «під з'їзд». Вони вимагають публікації переліку всіх первинних осередків організації з датами їхньої реєстрації.

Більше новин, коментарів і статей щодо дискусії в НМПУ можна прочитати на «Детекторі медіа» за тегом «НМПУ: дискусія».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2248
Читайте також
26.09.2016 09:28
Наталія Лигачова
3 131
08.08.2016 11:00
Юрій Луканов
для «Детектора медіа»
2 136
05.08.2016 18:06
Юрій Шеляженко
для «Детектора медіа»
3 348
05.08.2016 13:05
Йогеннес Вамберг Андерсен
для «Детектора медіа»
2 309
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду