Суд, що розглядає апеляцію Пукача, заборонив онлайн-трансляцію (ОНОВЛЕНО)

Суд, що розглядає апеляцію Пукача, заборонив онлайн-трансляцію (ОНОВЛЕНО)

11 Серпня 2015
3117

Суд, що розглядає апеляцію Пукача, заборонив онлайн-трансляцію (ОНОВЛЕНО)

3117
Суд, що розглядає апеляцію Пукача, заборонив онлайн-трансляцію (ОНОВЛЕНО)
Суд, що розглядає апеляцію Пукача, заборонив онлайн-трансляцію (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 11 серпня, Апеляційний суд Києва, який продовжує розглядати апеляцію на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексію Пукачу, обвинувачуваному у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, заборонив онлайн-трансляцію засідання. Про це повідомляє інформагентство «Українські новини».  

 

«Суд забороняє онлайн-трансляцію засідання», - оголосив головуючий у колегії суддя Степан Гладій.

 

Суд визнав, що ведення онлайн-трансляції ЗМІ начебто стимулює потерпілого Олексія Подольського вести себе зухвало, провокаційно і оголошувати політичні гасла на засіданні.

 

Рішення заборонити трансляцію викликало обурення у потерпілого.

 

Пізніше адвокат Валентина Теличенко, яка захищає інтереси Мирослави Гонгадзе, вдови вбитого журналіста, повідомила, що під час сьогоднішнього судового засідання суд двічі оштрафував  потерпілого у справі Олексія Подольського за неналежну поведінку. «Подольський безперестанку скандував різноманітні висловлювання, ображаючи присутніх у залі та людей, які були поза межами приміщення. Одночасно він з усіх сил бив пляшкою з водою по столу. Таким чином він не давав змоги проводити судове засідання.  Суд, порадившись, оголосив постанову про притягнення Подольського до адміністративної відповідальності і оштрафував на 1531 грн. Під час оголошення цієї постанови Подольський продовжував скандувати і бити пляшкою об стіл.  Суд повторно оштрафував Подольського у розмірі 1700 грн», - зазначила адвокат.

 

Після того, як Олексій Подольський не припинив порушувати громадський порядок,  судді ухвалили видалити його із зали на період, поки сторони оголосять свої клопотання до початку апеляційного розгляду по суті. Водночас його представник зможе у суді відстоювати  його інтереси. 

 

Нагадаємо, 5 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Гонгадзе трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження МВС - Валерія Костенка, Миколу Протасова (нещодавно помер за гратами) і Олександра Поповича, та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 12 до 13 років.

 

29 січня 2013 року колишнього начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія  Пукача було засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна і забороною займати державні посади за вбивство Георгія Гонгадзе восени 2000 року.

 

У квітні 2014 року Генеральна прокуратура України почала перегляд справи про вбивство журналіста і перевірку причетності до нього другого президента Леоніда Кучми

 

17 лютого Генеральний прокурор України Віктор Шокін відновив досудове розслідування кримінального провадження за фактом організації умисного вбивства журналіста Георгія Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, а також за фактом перевищення влади і службових повноважень особами, які займали особливо відповідальне становище, що спричинило особливо тяжкі наслідки. Генпрокурор також створив слідчу групу і групу прокурорів з цієї справи.

 

Представник Мирослави Гонгадзе адвокат Валентина Теличенко відкликала апеляційну скаргу на вирок колишньому керівнику Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу.Наразі на розгляді в Апеляційному суді залишилися скарги потерпілого Олексія Подольського та адвоката Пукача Григорія Демиденка.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3117
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду