Завершився чат з Вікторією Сюмар

Завершився чат з Вікторією Сюмар

12 Березня 2015
6368
12 Березня 2015
12:00

Завершився чат з Вікторією Сюмар

6368
Тема - «Хто чи що заважає створенню суспільного мовлення в Україні?»
Завершився чат з Вікторією Сюмар
Завершився чат з Вікторією Сюмар

12 березня о 12.00 на http://chat.detector.media відбулася чат-конференція за участю голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар на тему: «Хто чи що заважає створенню суспільного мовлення в Україні?».

 

До обговорення пропонувалися питання: пріоритетні зміни до закону про Суспільне мовлення, підтримані Комітетом до другого читання; чи вдасться нарешті створити Національну суспільну телерадіокомпанію України після ухвалення змін до закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та ін.

 

Повну версію чату читайте на «Детектор медіа» найближчими днями.

 

Біографічна довідка:

 

Вікторія Сюмар по закінченні з відзнакою історичного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка вступила до аспірантури Інституту історії України НАНУ.

 

Трудовий шлях розпочала на радіостанції «Континент» 1999 року, де вона по 2003-й набувала журналістський досвід. Також з 1999-го Вікторія працювала позаштатним кореспондентом радіостанції «Голос Америки» в Україні.

 

2002 року стала ведучою політичних програм на «Громадському радіо».

 

З 2004 року, коли в країні було посилено цензуру, перейшла на роботу в «третій сектор» - до правозахисної громадської організації Інститут масової інформації (ІМІ), з 2005-го очолила її.

 

У 2008-2010 роках обіймала посаду викладача в Інституті журналістики Національного університету імені Т.Г. Шевченка.

 

Входила до складу громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Також була членом Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України (Вікторі Ющенку). Автор статей в українських виданнях «Дзеркало тижня», «Детектор медіа», «Українська правда» та ін.

 

2013 року стала телеведучою 5-го каналу.

 

2014-го після Революції Гідності стала заступником Секретаря РНБО,  влітку подала у відставку.

 

Восени 2014-го обрана народним депутатом Верховної Ради України 8-го скликання. Заступник голови фракції «Народний фронт», голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6368
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Натан Лигачов
3573 дн. тому
Чи дивилися ви "паркетне" інтерв'ю гендиректора НТКУ Зураба Аласанії з президентом Порошенко? А яким би воно було, якби його брав не Аласанія, а справжній очільник справжнього Суспільного телебачення?
Vizion
3573 дн. тому
Чи згодні ви з тезою, що в Україні має бути три "кнопки" суспільного телебачення - УТ-1 (Перший Національний), УТ-2 (КДРТРК+Обласні ДТРК), УТ-3 (Культура) ?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду