Джед Санден вийшов зі складу акціонерів «КП Медіа»

11 Квітня 2011
20859
11 Квітня 2011
12:42

Джед Санден вийшов зі складу акціонерів «КП Медіа»

20859
Джед Санден вийшов зі складу акціонерів «КП Медіа»

Джед Санден продав усі належні йому акції ПАТ «КП Медіа» і вийшов зі складу акціонерів товариства. Про це говориться в офіційному повідомленні компанії на сайті розкриття інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

«Публічне акціонерне товариство "КП Медіа" повідомляє, що фізична особа, громадянин Сполучених штатів Америки, Санден Джед Ендрю (паспорт Р 433762576 виданий Сполученими штатами, Департаментом штату 21 лютого 2008 року), якому належало більне ніж 10 відсотків голосуючих акцій ПАТ "КП Медіа", продав усі належні йому акції та вийшов зі складу акціонерів ПАТ "КП Медіа"», - зазначається у повідомленні.

 

Відповідно до офіційних даних, Сандену належало трохи більше ніж 52% акцій.

 

 

Нагадаємо, як повідомлялося, імовірними покупцями «КП Медіа» є структури Петра Порошенка та Український медіахолдинг.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
20859
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Мыкола Коровиценъ
4193 дн. тому
1. Значит и эти издания уже можно не читать, будет про шоколад, недоавтобусы и прочая порошня. 2. Паспорт в США выдает не "Департамент штату", а "Державний департамент".
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду