18:42
Вівторок, 22 Березня 2011

Ігор Діденко та Гліб Тимошенко стануть ведучими ранкового шоу «Інтера»

Ігор Діденко та Гліб Тимошенко стануть ведучими ранкового шоу «Інтера»

Новою парою ведучих ранкової програми каналу «Інтер» «З новим ранком» стануть екс-гравці команди КВН «ХАІ» Ігор Діденко та Гліб Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Ігор Діденко та Гліб Тимошенко позмінно чергуватимуться з парою ведучих Кароліною Ашіон і Костянтином Оніщенком.

 

«У нас із Глібом була давня мрія - вести прямий ефір на телебаченні. Більше того наша мрія уже підкріплена телевізійним досвідом - 4 роки в прямому ефірі ми вели ранковий проект на регіональному каналі в Харкові. Прямий ефір не зрівняється з жодним записом навіть в набільш навороченій студії», - коментує Ігор Діденко.

 

Ігор Діденко і Гліб Тимошенко - екс-гравці команди КВН «ХАІ», чемпіони КВН 1995 року, працювали на харківському 7-му каналі («Тоніс-Центр»), де вели ранкове шоу «Сьома студія», мають власну івент-агенцію - творче об'єднання «Два товарища».

 

Нагадаємо, ранковий проект «З новим «Ранком» на телеканалі «Інтер» стартував 14 лютого цього року. Програма виходить по буднях з 7:00 до 9:00 ранку в прямому ефірі. Як зазначалося, ведучими шоу, окрім Кароліни Ашіон та Костянтина Оніщенка, стали Павло Шилько, Даша Малахова, Катерина Серебрянська, Євген Комаровський, Андре Тан, Олексій Мочанов та інші.

 

 


 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14584
Переглядів
Коментарі
Геть!!!
12:24 / 23 Березня 2011
Ужас!!Сколько можно этмми квнщиками кормить народ!!канал катится вниз.Это вам,мальчики,не ха-ха-рулить таким телеканалом.Здесь профессинализм нужен и мозги.Тут шутками -прибаутками(совсем не смешными)не отделаешься.Самый непрофессиональный менеджемент на историю канала.И работать нанем -уже непристижно. Это уже не смешно...
глядач
07:58 / 23 Березня 2011
зате Тимошенко буде в ефірі Інтера кожен день :-)
колега
20:49 / 22 Березня 2011
В прямому ефірі тільки ведучі працюють, а все інше в запису йде, Це якась профанація. В чому ж тоді сенс прямого ефіру. Чи просто тереба було бабки витратити? Дві говорячі голови, як у ляльковому театрі. Прсто смішно.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop