Верховна Рада залишила на спрощеній системі оподаткування діяльність у сфері телерадіомовлення

19 Листопада 2010
22827
19 Листопада 2010
18:12

Верховна Рада залишила на спрощеній системі оподаткування діяльність у сфері телерадіомовлення

22827
Верховна Рада залишила на спрощеній системі оподаткування діяльність у сфері телерадіомовлення

19 листопада Верховна Рада усунула неточності та неузгодженості у прийнятому 18 листопада тексті Податкового кодексу. Народні депутати внесли зміни до норм, що стосуються спрощеної системи оподаткування, повідомляє ІА «РБК-Україна».

 

«Ми залишили на спрощеній системі оподаткування транспортні послуги, діяльність у сфері розваг, діяльність теле- і радіомовлення, діяльність у сфері геології та геодезії, секонд-хенд і діяльність у сфері технічних досліджень. Також на спрощеній системі оподаткування залишилася діяльність у сфері торгівлі через торговельні автомати», - сказав голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.

 

Крім того, Верховна Рада вирішила, що всім юридичним та фізичним особам-підприємцям, які після набуття Податковим кодексом чинності перейдуть зі спрощеної на загальну систему оподаткування, в обов'язковому порядку необхідно буде зареєструватися платниками податку на додану вартість (ПДВ).

 

Зокрема, згідно з внесеними змінами, всі особи, які після набрання чинності глави 14 Кодексу перейдуть на загальну систему оподаткування зі спрощеної і які не були зареєстровані платниками податку на додану вартість, підлягають обов'язковій реєстрації платниками ПДВ з урахуванням вимог пункту 181.1 статті 181 розділу V.

 

Обсяг оподатковуваних операцій визначається починаючи з періоду переходу на загальну систему оподаткування.

 

Нагадаємо, відповідно до затвердженої норми про спрощену систему оподаткування, під її дію потрапляють фізичні особи-підприємці, річний дохід яких не перевищує 600 тисяч гривень за умови наявності у них касового апарату, або з доходом до 300 тисяч гривень, але без використання касових апаратів.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
22827
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
кузя
5177 дн. тому
ганьба старому маразматику-Азарову. діду вже вмирати скоро, а фігні намутить і для наступних поколінь((
юрист
5177 дн. тому
про ПДВ - це круто. регіонали вирішили вилікувати мігрень гільйотиною
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду