Вова Петров протестує проти руху «Стоп цензурі!»

26 Травня 2010
18798
26 Травня 2010
13:15

Вова Петров протестує проти руху «Стоп цензурі!»

18798
Вова Петров протестує проти руху «Стоп цензурі!»

Власні методи відстоювання свободи слова запропонували  журналісти під час прес-конференції «Криве дзеркало українських ЗМІ, або Чому журналісти намагаються стати політиками», яка відбулася в УНІАНі. Захід транслював 5 канал.

 

Прес-конференцію організували блогери Семен Уралов і Вова Петров, а також керівник пов'язаного з Петровим  ресурсу «Відеоньюз» Олег Карпінець.

 

Лейтмотивом їхнього звернення є невдоволення кількома пунктами антицензурної акції журналістів «Стоп цензурі!»: «Свобода слова - розмінна монета в руках самих журналістів. Намагаючись брати участь в політичних іграх, вони часто жертвують об'єктивною реальністю ради власної вигоди. Забувши про своє покликання, багато журналістів загрузнули в політичній боротьбі».

 

Учасники прес-конференції висловили незгоду з громадським рухом «Стоп цензурі!», звинувачуючи його засновників у боротьбі з тим, чого не існує, а прихильників, які долучають свої підписи під зверненням на «Детектор медіа», у «бажанні долучитися до великого». «Окрім 25 буцімто провідних журналістів, решта підписів належать регіональним журналістам, які таким чином прагнуть долучитися до великого», - сказав Володимир Петров.

 

Відстоювати свободу слова Карпінець, Уралов і Петров обіцяють власними методами. Зокрема, задля укріплення професійних стандартів в Україні вони обіцяють оприлюднити гонорари за розміщення джинси у ЗМІ та назвати імена журналістів, які порушують професійні стандарти.

 

Нагадаємо, Вова Петров (lumpen) відомий інтернет-спільноті як керівник інтернет-кампанії екс-кандидата в президенти України Арсенія Яценюка та адміністратор його блогу. Зокрема резонанс отримала історія про те, як під ім'ям кандидата в президенти Вова Петров лишив коментар  «И вообщем подхожу я к твоей маме и ссу ей в рот».

 

Також, за твердженням народного депутата Сергія Терьохіна, саме через блог Петрова відбулося вкидання в медіа інформації про педофілічний скандал в «Артеку».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
18798
Коментарі
8
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
От молодець!
4375 дн. тому
Молодець, Володимир! А натаха, то такоє... Спить і бачить себе в нацраді, от і гавкає
steev
4375 дн. тому
Випадково побачив прес-конференцію мало відомих осіб(якось не наважуюся назвати їх журналістами), котрі намагалися, ледь не вискакаучи із власних кортких штанців, очорнити маститих майстрів пера та окремі мас-медіа. Отим вискочкам ніколи не стати справжніми журналістами, бо вже нині вони, ввлаштовуючи показну незалежність, явно відробляли продажних 30 срібняків. Хочеться вірити, що ця молода поросль ще одумається, бо в іншому випадку українській журналістиці прийде капець
Пилип з конопель
4375 дн. тому
Лида, что вы такое говорите: "...в АП - поинтеллигентней"? Да там такого отродясь не было! И потом - там у них главным пиар-оружием является знаменитое геббельсовское "чем наглее ложь, тем в нее народ больше верит". Так что готовьтесь... Либо - бороться, либо - ехать... Третьего не дано.
Лида
4375 дн. тому
За Януковича проголосовало меньшинство. Большинству теперь из страны уезжать?:))) Неужели в АП не могли найти "адвокатов" поинтеллигентней? Смешно и противно.
Пилип з конопель
4375 дн. тому
Ну, вот, началось... Кто б сомневался, что против журналистской инициативы начнут грязную войну а-ля "праативные педофилы!" с тоннам словесного дерьма. Причем, пиар у дерьма будет образцовый. Выход? Самим браться за публичное объяснение своей позиции - как можно активнее и шире. Да, тяжело, да, долгий процесс - а что делать? С яныками - их же оружием.
Залипуха
4375 дн. тому
Владимир "Ссу твоей маме в рот" Петров. Заклеймили, до пенсии теперь будет такой.
гагага
4376 дн. тому
Влад, поддерживайте-поддерживайте, только будьте бдительны, не зевайте - там у Вовы такой каравай, что рот не разевай...
Влад
4376 дн. тому
Молодцы Петровцы! В основном поддерживаю! Потому как подписанты "Стоп цезуре" в большинстве своем всем известные политпроститутки от журналистики.
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду