09:48
Понеділок, 27 Квітня 2009

Переможці проекту «Танцюю для тебе-2» - Ірина Мерлені та Сергій Костецький

Переможці проекту «Танцюю для тебе-2» - Ірина Мерлені та Сергій Костецький

Переможцями проекту «Танцюю для тебе-2» на телеканалі «1+1» стали чемпіонка з боротьби Ірина Мерлені та хореограф Сергій Костецький. Фінал проекту відбувся 25 квітня.

 

У фіналі з Мерлені-Костецьким змагалась пара у складі співака Василя Бондарчука та хореографа Олени Шоптенко. Переможця у фіналі визначило інтерактивне голосування телеглядачів. За Мерлені і Костецького проголосували 57% телеглядачів, за Бондарчука і Шоптенко - 43%.

 

Мерлені та Костецький вийшли на паркет заради реалізації мрії 10-річного Сергія Солнцева. Після перемоги пари на шоу «Танцюю для тебе» спонсори надали хлопчику фінансову допомогу - 100 тис грн - для проведення необхідної йому операції. Тепер він зможе реалізувати свою мрію - стати олімпійським чемпіоном. Без подарунків не залишились й усі інші діти, заради мрії яких танцювали учасники проекту.

 

Проект «Танцюю для тебе» стартував 28 лютого і тривав 9 тижнів. Спочатку в ньому брали участь футболіст Андрій Гусін, боксер В'ячеслав Узелков, телеведучі Катя Осадча та Марічка Падалко, співачка Настя Каменських, актриса Олеся Жураковська, співак Віктор Павлик.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8411
Переглядів
Коментарі
Наташа
17:34 / 15 Травня 2009
Ирина Мерлени-СУПЕР!!!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop