Суд щодо трансляції «неадаптованих» каналів перенесено на 23 грудня

12 Грудня 2008
27835
12 Грудня 2008
14:52

Суд щодо трансляції «неадаптованих» каналів перенесено на 23 грудня

27835
Суд щодо трансляції «неадаптованих» каналів перенесено на 23 грудня

Сьогодні, 12 грудня, відбулося перше засідання Київського окружного адміністративного суду в об’єднаній адміністративній справі щодо скасування рішення Національної ради від 1 жовтня 2008 року №1738. Нагадаємо, цим рішенням провайдерів програмної послуги було зобов’язано припинити ретрансляцію телеканалів, зміст яких потребує адаптації до вимог українського законодавства.

Позивачами у справі виступають народні депутати від Партії регіонів Нестор Шуфрич, Борис Колесников, Юрій Мірошниченко, Владислав Лук’янов, Ірина Бережна, В’ячеслав Богуслаєв, Олена Бондаренко, Вадим Колісниченко, Едуард Матвійчук, Ельбрус Тедеєв, Віктор Тихонов та Дмитро Шенцев, а також Севастопольська міська рада, та ТОВ «Імпульс». Треті особи – ТОВ «Торсат», асоціація «Укртелемережа» та ТОВ «Інтер-реклама». Відповідач – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. При цьому Нестор Шуфрич, Севастопольська міськрада та ТОВ «Імпульс» подавали позови окремо; пізніше всі чотири справи були об’єднані в одне провадженні.

Юрій Мірошниченко, який мав на суді представляти інтереси вищезгаданої групи народних депутатів від Партії регіонів (крім Нестора Шуфрича, котрий подавав окремий позов) на засідання не з’явився. Натомість він подав до суду клопотання про перенесення розгляду справи через перебування на лікарняному. Розглянувши клопотання і не отримавши заперечень від інших учасників процесу, суд ухвалив рішення відкласти розгляд справи у зв’язку з неявкою представника позивача з поважної причини.

Наступне засідання суду у цій справі має пройти 23 грудня.
 
«Детектор медіа»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
27835
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
хаха
5620 дн. тому
дадончик, а в каком таком пакете он смотрит 6,5 тысяч каналов? невже в социальном? расширенном? премиальном? не смеши людей, чучело. иди-ка, лучше, спакетируй-ку 6,5 тысяч канлов
дадонъ
5620 дн. тому
Гражданин Евросоюза без евро-Нацрадызпытань смотрит примерно 6,5 тыс. телеканалов. Большая часть этих телеканалов для гражданина любой страны Евросоюза - "неадаптованы" в понимании Нацрадызпытань. И что самое ужасное для граждан Евросоюза, все они идут без титров на евросоюзовской мове!!! Пора Украине вынести этот вопрос на Генассамблею EU, как геноцид против евросоюзовской нацыйи.
Алегарф
5620 дн. тому
Что ж, здоровья!!! Вот только не затянуть бы это дело, не допустить эффекта свыкания, не пройти точку невозврата...
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду