Сторони конфлікту навколо дніпропетровського 34 каналу досягли згоди
Сторони конфлікту, який розгорнувся навколо дніпропетровського 34 каналу, досягли згоди.
Про це повідомив «Детектор медіа» директор 34 телеканалу Володимир Білий. За словами пана Білого, у ніч з 25 на 26 листопада сторони конфлікту сіл за стіл переговорів і досягли низки основних домовленостей, про що і було повідомлено в прямому ефірі телеканалу о 9 годні ранку.
Зокрема, за результатами переговорів, 34 канал продовжить працювати, залишаючись рівновіддаленим від усіх політичних сил. Керівники телеканалу Євген Надіон та Володимир Білий залишаться на своїх посадах.
«Емоцій у цьому конфлікті було через край, але всі сторони переговорів змогли їх відкинути, і тому я хочу висловити вдячність Олегу Царьову та Михайлові Соколову за виважену та помірковану позицію. Я вдячний за втручання і допомогу у розв’язанні конфлікту депутатам міської ради, а також меру міста Івану Куліченку та губернатору Віктору Бондарю. Головне – що все залишається на своїх місцях. Муніципальний канал у міста буде, і він буде працювати, і надалі залишаючись незаангажованим», - підсумував Володимир Білий. Переговори сторін щодо деталей триватимуть.
Нагадаємо, 24 листопада, очікуючи на рейдерське захоплення, колектив муніципального каналу оголосив голодування. Конфлікт виник після того, як Євген Надіон та Володимир Білий, кожен із яких володіє 18% акцій, передали свої пакети в управління сторонній компанії, аби, за їхніми словами, убезпечити свою власність від рейдерів. За неофіційною інформацією, першопричиною конфлікту є спроба народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко Михайла Соколова та Гарегіна Арутюнова отримати контроль над каналом; після цього воно начебто мають намір передати його керівнику дніпропетровських регіоналів Олегу Царьову. 25 листопада ІА «Новий міст» оприлюднило документ, який доводить, що офшорна компанія, що володіє 32% «34 каналу», належить Михайлові Соколову. Ця компанія ініціювала позачергові збори акціонерів, що мають відбутись 26 грудня.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ