Російський Конституційний суд розпочав розгляд справи Манани Асламазян

26 Березня 2008
32673
26 Березня 2008
14:54

Російський Конституційний суд розпочав розгляд справи Манани Асламазян

32673
Російський Конституційний суд розпочав розгляд справи Манани Асламазян
25 березня Конституційний суд Росії розпочав розгляд скарги колишньої голови фонду «Освічені медіа» («Інтерньюз-Росія») Манани Асламазян, повідомляє Lenta.Ru.  Ця справа стала останньою, яку Конституційний суд розглядає перед переїздом до Санкт-Петербурга, де він відновить свою діяльність 22 травня.
 
Адвокат звинувачуваної у контрабанді валюти Манани Асламазян Віктор Паршуткін стверджує, що в законі не досить ясно визначено, в якому випадку настає кримінальна відповідальність. Асламазян вимагає припинити кримінальне переслідування та змінити статтю звинувачення на адміністративну, а також повернути частину конфіскованих у неї коштів. Нагадаємо, Манану Асламазян затримали у січні 2007 року в московському аеропорту. Вона не задекларувала суму у 9550 євро, яку провозила з собою в Росію, і мала з собою близько 5 тисяч рублів, тоді як за чинним російським законодавством без декларування можна ввозити не більш ніж 10 тисяч доларів США. У разі, якщо не задекларована сума перевищує 250 тисяч рублів, порушується кримінальна справа.
 
У квітні 2007 року Манана Асламазян переїхала до Франції. Її було оголошено у федеральний розшук, хоча адвокати стверджували, що місце її перебування відоме слідству. Прокуратура відмовилась проводити у справі Асламазян заочний процес.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
32673
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду