НМПУ розпочинає серію тренінгів «Робота журналістів з офіційними джерелами інформації»

21 Лютого 2008
12372
21 Лютого 2008
17:37

НМПУ розпочинає серію тренінгів «Робота журналістів з офіційними джерелами інформації»

12372
НМПУ розпочинає серію тренінгів «Робота журналістів з офіційними джерелами інформації»

Тренінг «Робота журналістів з офіційними джерелами інформації»

 

Дата проведення 14-15 березня 2008 року (2 дні)

Місце проведення м. Дніпропетровськ

 

Дата проведення 28-29 березня 2008 року (2 дні)

Місце проведення м. Сімферополь

 

Дата проведення 11-12 квітня 2008 року (2 дні)

Місце проведення м. Харків

 

Дата проведення 25-26 квітня 2008 року (2 дні)

Місце проведення м. Луганськ

 

Тренери:

Олександра Чурінова, тренер з практичної журналістики IREX, та Сергій Гузь, голова ВПС НМПУ.

Юрист Ігор Ворон, член Асоціації медіа-юристів.

 

Цілі тренінгу:

Під час участі у роботі тренінгу учасники дізнаються про роль джерел інформації в роботі журналіста, отримають інформацію про класифікації джерел, навчаться працювати з документами, прес-релізами та інформаційними повідомленнями, отримають навички складання інформаційних запитів, ознайомляться з механізмами та методами отримання інформації від офіційних осіб, дізнаються про методи перевірки достовірності джерел інформації, а також отримають інформацію про правові аспекти роботи з джерелами інформації.

 

Методи, які будуть використані в ході проведення тренінгу:

- теоретичне викладення матеріалу;

- дискусії;

- аналіз навчальних прикладів;

- практичні завдання;

- рольові ігри;

- аналіз конкретного випадку;

- завдання на читання і аналіз текстів;

- вирішення проблем;

- зворотній зв’язок.

Завантажити програму тренінгів

 

До участі у тренінгах запрошуються місцеві журналісти усіх засобів масової ін формації, які під час своєї роботи звертаються до місцевих органів влади, різноманітних організацій та установ за офіційною інформацією.

 

Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасники забезпечуються необхідними для роботи під час тренінгу методичними матеріалами.

 

Для того, щоб стати учасником тренінгу потрібно заповнити заявку учасника (завантажити форму), та надіслати її співробітникам НМПУ електронною поштою на адресу golova@profspilka.org.ua. З числа всіх бажаючих, хто надішле заявки, буде сформована група учасників кожного тренінгу. Всіх, хто надішле заявки, буде поінформовано про результати розгляду заявок не пізніше ніж за 4 дні до дати проведення тренінгу.

Заявки на тренінг приймаються:

у Дніпропетровську до 10 березня 2008 року;

у Сімферополі до 24 березня 2008 року;

у Харкові до 7 квітня 2008 року;

у Луганську до14 квітня 2008 року.

 

Проект ВПС НМПУ «Доступ до джерел офіційної інформації – місцевим журналістам та редакціям місцевих ЗМІ України» має за мету підвищити рівень доступу українських журналістів до офіційної інформації та покращити якість роботи журналістів на місцевому рівні при висвітленні роботи органів державної влади у 8 областях України. Для цього у кожному із 8 обласних центрів, залучених до виконання проекту, буде проведено дводенний тренінг та круглий стіл з питань доступу до офіційних джерел інформації, будуть розроблятися та поширюватися інформаційні матеріали, методичні рекомендації для журналістів, редакцій місцевих ЗМІ, місцевих органів влади, громадських організацій, які працюють у сфері ЗМІ, тощо.

 

Більш детальну інформацію про тренінг можна отримати за тел.: у Дніпропетровську - 8 050 688-64-38 (Сергій Гузь, електронна пошта: golova@profspilka.org.ua), у Сімферополі – 8068 9369359 (Ян Синiцин, електронна пошта jancmirnov@yandex.ru), у Харкові – 8 050 193-51-51 (Олександр Зінченко, az_1977@rambler.ru), у Луганську – 8 050 282-30-37 (Марина Воротинцева, Marina_xxi@mail.ru) або на веб-сторінці http://www.profspilka.org.ua

 

Проведення даного тренінгу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).

Зміст матеріалів тренінгу є виключно відповідальністю Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» та не обов’язково відображає погляди USAID, МСС, MSI та уряду США.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12372
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду